Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Schudnij z Jillian Michaels - czesc II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-27, 14:07   #4722
arbuz
Rozeznanie
 
Avatar arbuz
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 619
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Ogromnie dziękuję za odpowiedź Wow uwinęłaś się z 3 poziomami w 30 dni!? Dorzucałaś coś do tego? I bardzo pilnowałaś diety?
Przepraszam, że Cię tak zasypuję pytaniami, ale moją zmorą jest dolna połowa ciała więc głównie na tym się skupiam (wiem, że niestety nie da się schudnąć w konkretnym miejscu ).
Też uwielbiam Jill! Oglądam też program z nią: The Biggest Loser hehe No i czytam książkę Opanuj swój metabolizm
Troszkę ponad 30 dni, okres i migreny mnie wyłączają z żywota zupełnie. Ja w ogóle zdrowo się odżywiam, fastfoody, słodkie napoje, kebaby i białe bułeczki dla mnie nie istnieją, jestem prawie wegetarianką (jem ryby, innego mięsa nie). Razowe pieczywo, takiż makaron, owoce, warzywa, kasze, chudy nabiał- tym żyję . Ale jest jedna zmora- słodycze No cóż, wiedziałam, że jak chcę coś osiągnąć, to muszę się znacznie ograniczyć w ich pochłanianiu. Zastąpiłam je daktylami, orzechami, sezamkami (mniejsze zło). Wiem, że wysokokaloryczne, ale ja nie mam nadwagi, tylko ten nieszczęsny cellulitInne słodycze poszły precz. Jak ćwiczę to bardzo dbam o to co jem, a jak odpuszczam jedno to i drugie również Ja tak mam, że góra chuda, a dół wręcz przeciwnie, ale teraz proporcje się pięknie wyrównały: dół o wiele szczuplejszy, a góra nabrała mięśni. Wygląda to o wiele lepiej niż : na górze anoreksja, a na dole cellulitKiedy robiłam KB&T to dorzucałam 2-3 razy w tyg. rower stacjonarny po 45 min. Na spalenie wstrętnego cellulitu i dla zwiększenia kondychy, żeby przez Jillian nie skonać. Się udało
arbuz jest offline Zgłoś do moderatora