Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 2014 cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-28, 10:43   #3667
mmhym
Zadomowienie
 
Avatar mmhym
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 1 188
Dot.: Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 201

lutien
Mam ogromną nadzieję, że dzidziuś będzie zdrowy jak koń! Rezcywiście bardzo duże wyszło to ryzyko?

Ja jak się okazało, też idę na SR i chyba zaczęłam się cieszyć z tego powodu - wszystkie tutaj polecacie

A z tymi wymiotami, to nie chcesz jednak zdecydować się na jakieś tabletki czy czopki torecan? Jeśli odbierają Ci wymioty siły przez cały dzień?


Cytat:
Napisane przez 111kicia111 Pokaż wiadomość
Nie moge sie doczekac dzisiejszej wizyty. Mam nadzieje ze ginka zrobi mi usg, bo chciałabym zobaczyc swojego malucha i potwierdzic czy jest napewno chłocem.
Trzymajcie kciuki. Odezwe sie po wizycie.
czekamy

Cytat:
Napisane przez (t)asia Pokaż wiadomość
Możecie polecić jakąś lekturę dla przyszłej mamy?
Ja też polecam "W oczekiwaniu na dziecko"

Cytat:
Napisane przez Karolcia2401 Pokaż wiadomość
i w tym śpiworku kładłaś go na prześcieradło w łóżeczku?
Ja też chcę zainwestować w śpiworki, ale chcę mimo wszystko kupić pościel i kłaść dziecko po prostu na kołderce?
Chyba lepiej nie kłaść na kołderkę, bo materac zdrowszy dla plecków

marima
Chyba zasada ogólna jest taka, żeby ubierać w tyle warstw, co siebie, maks jedną więcej, tak? Poczytam ten Twój artykuł

Cytat:
Napisane przez Ela87 Pokaż wiadomość
Co do położnej, to może wydam się dziwna,ale nie chodzę do SR, nie "zamawiam" położnej przed porodem do domu, ani nie zamawiam położnej po porodzie do domu.
Czy te wizyty po porodzie nie są obowiązkowe?

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
Przychodzi do domu z tym urządzeniem do mierzenia tętna?
Kicia chyba chodzi do przychodni

Cytat:
Napisane przez lutien Pokaż wiadomość
Chyba porozglądam się za ciuszkami na allegro (tak, żeby humor sobie poprawić ). Muszę dokupić trochę ciuchów w roz. 50, bo jak urodziłam córę to miałam tylko 2 bodziaki w tym rozmiarze (chyba z miesiąc nosiła ten rozmiar).
O kurczę, a ja w ogóle nie miałam zamiaru kupować takiego rozmiaru...

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Mówiłam, że nie planuję iść na SR, ale wczoraj koleżanka dzwoni do mnie, czy nie pójdę z nią, bo ona nie chce sama, a męża nie ma w tygodniu I że już nas zapisała
W sumie teraz jestem bardzo zadowolona, szpital w którym jest SR jest 7 min spacerkiem od mojego mieszkania i tematy chyba ciekawe - czyli takie jak wszędzie A jak nie będę sama, to spoko... Może nawet mąż wpadnie raz czy dwa. Ale nie wiem jak u Was, u nas te tematy takie w większości niezbyt ciekawe dla mężczyzn chyba.
Od chyba 20 listopada czy coś zaczynam

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

I oczywiście zapomniałam napisać
Trzymam za wszytskie wizyty w tym tygodniu - sporo ich mamy
__________________
"Lub robić coś , kochaj kogoś , nie bądź gałganem , żyj poważnie."

Drugie serce
mmhym jest offline Zgłoś do moderatora