Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-30, 14:46   #4377
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Vivi cieszę się, że z kocurkiem już lepiej

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4349040 9]Lipa... na twardo to suche... bez majonezu nie przełknę...[/QUOTE]

wyobraź sobie jakie miałam skojarzenia

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Swoją drogą mam anegdotę odnośnie jajka! Dawno temu, kiedy miałam 7 lat do rodziców przyszedł znajomy. Pamiętam, że oni się zagadali a ja zagapiłam się na film "Maska". Wszyscy zapomnieli o jajku, które się gotowało od dłuższego czasu... Nagle wielki huk dochodzacy z kuchni... Mama leci, ja lece, ojciec leci, gość leci- woda z garnka się wygotowała i jajko wystrzeliło w sufit Jedno jajko a syfu na pół sufitu


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Są! Dziadygi jedne! Strzelają jak prawiczki podczas pierwszego razu Trzeba być czujnym!
o matko zabiłaś mnie

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość

Och...


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
swoją drogą.. obudziłam się dzisiaj w pół do 9, leżę w łóżku, słyszę opadanie kurzu na podłogę.. odkręcam głowę w lewo, ustawiam ostrość, a obok mojej głowy leży skarpetka, którą założyłam, jak kładłam się spać, bo mi było zimno..
ach ta teleportacja

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
podrzucam moje
totalny staroć Essence - Midnight charm, dzisiaj idzie do zmycia
pięknie Ci w nim

Smuu - dogadujemy się i jest ok bardzo ok czasem aż za przyjemnie ok

dziewczyny znikam na resztę wieczoru trzymajcie tylko kciuki
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.

Edytowane przez Hanan26
Czas edycji: 2013-10-30 o 14:48
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora