Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kuracja kwasem czy peelingiem chemicznym?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-01, 10:23   #1
asiuniaaa5
Raczkowanie
 
Avatar asiuniaaa5
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 67
Question

Kuracja kwasem czy peelingiem chemicznym?


Witam,

Mam problem z cerą. Otóż na twarzy mam przebarwienia czy blizny potrądzikowe, do tego jeszcze jest trądzik (w mniejszych ilościach niż kiedyś, ale jest). Obecnie to mam stany zapalne po tym trądziku, które pomału się goją. Generalnie to bardzo bym chciała się pozbyć krostek i tych blizn, przebarwień. Cera także nie jest w jednakowym kolorze. Dowiadywałam się u kilku kosmetyczek, jak się pozbyć problemu.

Zainteresowały mnie 2 gabinety:
1. Kosmetyczka zaproponowała najpierw oczyszczenie twarzy, a potem kurację peelingiem chemicznym. Do tego stosowanie maseczki (chyba z alg) w domu i jeszcze jakieś olejku (czy coś takiego), który nakłada się na twarz (podobno wystarcza jedna kropla).
2. Kosmetyczka w gabinecie medycyny estetycznej zaproponowała najpierw użycie lasera na stany zapalne, żeby je zlikwidować, a następnie kurację kwasem (jakiś specjalny do cery trądzikowej chyba polsko-francuskiej firmy). Do tego jakiś specjalny krem na noc.

Jak myślicie, którą kurację wybrać? Chciałabym się jakoś niedługo zapisać na wizytę.
asiuniaaa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując