Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapuszczamy grzywkę
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-01, 14:12   #1918
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez abc3 Pokaż wiadomość
Witam! Cały czas obserwuję ten wątek, bo sama też zapuszczam grzywkę. Teraz wpadam, aby opisać moją historię. We wakacje 2012 zaczęłam zapuszczać grzywkę. Była ona wtedy ścięta na prosto do nosa i układałam ją na bok. bardzo ciężko było ją zapuścić, bo była to grzywka ,,emo'' , bardzo gęsta, z prawie połowy włosów (włosy obcięte do grzywki zaczynały się już na czubku głowy). Jak zaczęła odrastać, wyglądało to okropnie, bo połowę włosów miałam prawie do pasa, a drugą połowę dużo krótszą. Ile się nacierpiałam, wiem tylko ja jedna. Kiedyś ktoś mi powiedział, że wyglądam, jakby mi jakieś dziecko obcięło włosy na śnie.
Ale mimo wszystko... udało się! Na chwilę obecną grzywka jest około 5 cm za brodę i już od dawna mam wymarzony przedziałek na środku. Niedawno byłam u fryzjera, aby mi tą grzywkę ścieniował i zrównał te wszystkie zęby. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Teraz grzywka spokojnie sobie dalej rośnie, bo chcę, aby dogoniła resztę włosów.

Może niedługo wstawię fotkę, jeśli chcecie.
Pewnie, wstaw ja na wątek co jakiś czas zaglądam, szkoda, że nie idzie to jakoś żwawiej, grzywka do ramion i dalej podtrzymuję jak wyżej, że nigdy już nie zetnę z własnej woli
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując