Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-02, 12:15   #4593
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
O, to wybacz, musiałam przegapić Pamiętam tylko porównanie zielonego wibosia z p2.

Trzymaj się

Może to lemax był? Ja mam taki, pasuje chyba do opisu.

Essence zrobiło mnie w .uja Niedawno zamieniło serie better than gel nails na gel nails at home, ale ze już nie raz robili takie numery byłam pewna, że to po prostu zmiana opakowania i lampę LED dołożyli tak dla picu. Pojechałam sobie dzisiaj po mój ulubiony top w nowej flaszce, wracam do domu, odkręcam, a tam zupełnie inny produkt Jest gęsty, żółtawy, śmierdzi plastikiem i bez lampy nic a nic nie schnie. To rzeczywiste jest jakiś cholerny akryl I teraz znowu żaden top mi nie pasi
Ej no nie ma co wybaczać, tak tylko mówię, pomądrzyć się chciałam

Nie nie, nie lemax. On jakoś był nazwany, tylko zapomniałam. Buteleczka zbliżona kształtem do P2. Jaśniejszy od tego i bardziej przejrzysty.

Ale Cię zrobili... Kawko... a Ty po prostu nie chcesz tych wszystkich poshe czy inm żeby nie ściągało lakieru? A próbowałaś TEGO? Mi z wrażenia nic nie urywa, bo jednak schnie wolniej od tych "kurczących się"... Ale połysk daje i jako tako wyrównuje brokaty. Nic nie ściąga i nie kurczy się.
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora