Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-02, 12:17   #4594
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4352746 9]Ładny kolor.
Dla mnie jeśli chodzi o wizualną stronę to jeszcze nie za długie. Jednak ja już bym sobie nimi krzywdę robiła... no ale nie każdy jest taką ofiarą losu jak ja


Ale mam podły nastrój... nie dość, że z mieszkaniem problemy, kabel od zasilacza lapkowego mi się psuje, dzisiaj jeszcze bateria zaniemogła... do wyminy... pogoda do , małżon musiał jechać awaryjnie do pracy, a ja się obudziłam z opuchniętymi oczami i boli nawet jak mrugam. Nie wiem tylko czy to od dymu czy alergia mnie znowu trzasnęła... Niech mnie ktoś przytuli... [/QUOTE]

dzięki
nie, krzywdy sobie nie robię. Ale skróciłam wczoraj trochę - skoro większość mówi, że za długie..

współczuję :/



Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Hej



No właśnie nie wiem co się dzieje
Holoś na pazurkach ale tak jak pisałam trwałość do duszy Już wczoraj miałam odpryski. Lakier na 1 dzień a tyle kasy
Hej!

ooo, to kicha :/

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość

Essence zrobiło mnie w .uja Niedawno zamieniło serie better than gel nails na gel nails at home, ale ze już nie raz robili takie numery byłam pewna, że to po prostu zmiana opakowania i lampę LED dołożyli tak dla picu. Pojechałam sobie dzisiaj po mój ulubiony top w nowej flaszce, wracam do domu, odkręcam, a tam zupełnie inny produkt Jest gęsty, żółtawy, śmierdzi plastikiem i bez lampy nic a nic nie schnie. To rzeczywiste jest jakiś cholerny akryl I teraz znowu żaden top mi nie pasi
o patrz.. to tamte wycofane?
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora