Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-02, 15:27   #4603
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Pamiętacie, rozmawiałyśmy niedawno o braku ładnych migdałków w blogosferze. Trafiłam własnie na takie, dziewczyna przerobiła niedawno z kwadratów
Ładniejsze niż kwadraty.

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Temat krwi dziewic uważam za wyczerpany
dlatego ode mnie dla Ciebie Śniegusku coś bardziej dziewczęcego!
Inspiracje:
-Twoja piękna różowa sukienka, którą miałaś na sobie któregoś dnia mojego pobytu
-Twój cudny biust *_*
-Twoje wspaniałe splociki robione ot tak, od niechcenia - ale zawsze zachwycające
-Morgan Taylor, którego wypatrzyłaś
-śnieguski
Ale czadowe Malinka jak stworzy mani, to klękajcie narody

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
Preziu w tym topie są białe i różowe drobinki dziękuję
Ahaa. Różowe czy niebieskie - one takie podobne do siebie

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
hihi, no myślę nad kolejnym zamówieniem, ale.... chyba się powstrzymam i poczekam na otwarcie SP w Lublinie i dorwę Tart deco

na czarnym jeszcze spróbuję kilka warstw
nie wiem jak tego glitterka własnie ugryźć żeby było dobrze
Koniecznie musisz go dorwać

Na białym spróbuj Czy jakimś innym jasnym.

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
może jestem zbyt samokrytyczna
ale rzadko jestem z siebie zadowolona
<klep>

Cytat:
Napisane przez nefty Pokaż wiadomość
Ale mam podły nastrój... nie dość, że z mieszkaniem problemy, kabel od zasilacza lapkowego mi się psuje, dzisiaj jeszcze bateria zaniemogła... do wyminy... pogoda do , małżon musiał jechać awaryjnie do pracy, a ja się obudziłam z opuchniętymi oczami i boli nawet jak mrugam. Nie wiem tylko czy to od dymu czy alergia mnie znowu trzasnęła... Niech mnie ktoś przytuli...
Przytulam:przytu l:

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Essence zrobiło mnie w .uja Niedawno zamieniło serie better than gel nails na gel nails at home, ale ze już nie raz robili takie numery byłam pewna, że to po prostu zmiana opakowania i lampę LED dołożyli tak dla picu. Pojechałam sobie dzisiaj po mój ulubiony top w nowej flaszce, wracam do domu, odkręcam, a tam zupełnie inny produkt Jest gęsty, żółtawy, śmierdzi plastikiem i bez lampy nic a nic nie schnie. To rzeczywiste jest jakiś cholerny akryl I teraz znowu żaden top mi nie pasi
On był świetny! Jak mogli? Wycofują najlepsze produkty. Już prawie nie mam po co zaglądać do ich szafy.

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
wiecie co Dżony mi chyba zwiał wczoraj pojechaliśmy z nim do babci na cały dzień i chyba ktoś go pomylił z Milutką, bo też biała jest i wypuścił albo gdzies umknął jak drzwi czy okno było otwarte... nigdzie go nie ma
O kurcze... Daj znać jak się mają poszukiwania

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Gdybyście gdzieś widziały jakiś względnie niezmacany egzemplarz to byłabym baaardzo wdzięczna Chodzi mi dokładnie o ten top
Poszukam też ja u siebie.

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

Dzisiaj Malinka miała na randce Flip Flop Fantasy, co skłoniło mnie do szukania swatchy... marzył mi sie FFF ale wzięłam na wyprzedaży ANS Neon &on &on. Mialam w sumie nadzieje, ze będą podobne. Szukam porównań i okazuje sie, ze FFF porównują bardziej do Sun of a peach a nie do bardziej różowego Neo on on...
WTF?
przecież FFF jest ewidentnie koralowym różem a nie brzoskwinią?

No i mam odpowiedź. ChG znów sie popisało wypuszczając dwa różne kolory pod tą sama nazwą (historię pewnego holosia TMI zdaje się znamy).
Ostatnio też przeglądając swatche znalazłam lakier, który również wydali w dwóch wersjach. Nie wiem czy to nie była Audrey. Ale nie jestem pewna, bo oglądałam masę zdjęć. Pamiętam, że to był jakiś odcień niebieskiego, jeden wpadał bardziej w niebieski, drugi w zieleń.
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora