Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmarszczki w bardzo młodym wieku
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-02, 16:48   #87
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: zmarszczki, bruzdy 25 lat

tak jak poprzedniczka napisala, delikatne kosmetyki.

Ja ci moge jeszcze polecic kilka rad ktore mnie pomagaja:

1. Nie opalaj twarzy, latem chodz w czapkach i kapeluszach, smaruj twarz filtrami przez caly rok, UVA dziala przez caly rok a to ono wlasnie powoduje ze skora sie starzeje szybciej

2. Nie marszcz czola ani oczu, usmiechaj sie delikatnie

3. Pij duzo wody, zielonej herbaty i .... kawa tez podobno dziala przeciwzmarszczkowo tak jak zielona herbata bo ma flawonoidy i antyoksydanty (mielona oczywiscie)

4. Cwicz regularnie

5. Nawilzaj skore

6. Nie pal papierosow (mam 30 lat i kolezanki w moim wieku ktore pala juz od jakiegos czasu sa juz dosc mocno pomarszczone ... zwlaszcza czolo i pod oczami)

25 lat to jeszcze nie jest tak pozno by zaczac walke o mloda skore, uwierz mi ze warto bo sa przyklady kobiet ktore nawet w wieku 40 lat wygladaja jak nastolatki ... w zasadzie do menopauzy mozna na prawde super wygladac jesli tylko sie o siebie dba)

Mnie najbardziej rozwala jak moje znajome mowia ze one nie maja czasu na dbanie o siebie (zeby nie bylo ja im niczego nie kaze) zawsze sie wykrecaja dziecmi, praca, zmeczeniem ... ale tak na prawde to po prostu im sie nie chce palcem kiwnac i wiecznie niezadowolone z wygladu. No ale coz takie jest zycie. Serio, ja czesto chcialabym wrocic do czasu kiedy bylam na studiach, mialam 20 lat i wszystkie kolezanki mialy zawsze mnostwo checi i czasu na kazdy nowy pomysl ... z kolei wiekszosc dziewczyn po 30-tce to wiecznie niezadowolone marudy niewszystkie ale wiekszosc

sorry za marudzenie
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując