Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-05, 20:37   #4954
moonandsunrise
Raczkowanie
 
Avatar moonandsunrise
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 368
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

W końcu przyszły moje próbki, w tym BRTC Jasmine Water na który bardzo liczyłam. I zanim napiszę cokolwiek o kolorze, to muszę powiedzieć, że nigdy jeszcze nie miałam ani bb ani podkładu, który tak świetnie się trzyma Wczoraj miałam dosyć trudny dzień, nałożyłam go na twarz bez niczego pod spodem ani na (tylko róż na policzkach), miałam go tak przez ok. 10godz. i poza drobnym świeceniem na nosie i czole trwał w stanie nienaruszonym przez cały dzień. Mało tego, zupełnie zakrył mój osobisty koszmarek, jakim jest wiecznie czerwony nos i tak pozostało mimo częstego pocierania nosa (katar), w ogóle mogłam nie użyć korektora. Chyba zaprzyjaźnię się z nim bliżej, chociaż kolor jest ciut za ciemny, ale nie rzuca się to tak w oczy jak w wypadku żółtych czy beżowych kremów. Gdy go nakładałam pierwszy raz byłam wściekła, bo po 10minutach zrobił mi z twarzy dorodną pomarańczę, potem - na szczęście - ładnie się wtopił
Reszta próbek sobie leży, bo albo dostałam kremy, o których wiem, że są za żółte i ciemne, albo się o tym dowiedziałam...
moonandsunrise jest offline Zgłoś do moderatora