Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 200 funtow dla matki karmiacej piersia.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-12, 18:32   #10
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: 200 funtow dla matki karmiacej piersia.

Cytat:
Napisane przez Syl993 Pokaż wiadomość
Radze zamieszkac obok takich, wtedy mozna dopiero mozna wypowiadac sie o takich ludziach.
Mialam z nimi wiele sytuacji, wiele razy pomagalam kobiecie, ktora byl maz, katowal ja nawet na naszej ulicy o 24, dzwonilam na policje, aby jej pomogli i pozniej mialam z tego same nieprzyjemnosci, bo facet domyslil sie, ze to ja wzywalam policje, nie raz wychodzilam na klatke, gdy ta kobieta spala na schodach, proponowalam jej pomoc, znosilam jedzenie, az doszlo do momentu, ze musialam zmienic dom.
Nie dla mnie to juz nie sa ludzie, zal mi tych kobiet ale tych facetow nie toleruje i nie bede tolerowala, jak widze gdy bija swoje zony, gdy bila swoje dzieci, gdy kobieta ciagle nie z zakupami za nim a on jak krol idzie przed nia i jej rozkazuje, gdy widze, jak facet sobie siedzi w autobusie a jego zona obok niego grzecznie stoi. A mimo to one nie chca zadnej pomocy, godza sie na takie traktowanie, Ci faceci to nie ludzie to bydlo jakich malo.
Wyprowadź się do lepszej dzielnicy.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując