Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przyjazn miedzy ex?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-13, 13:03   #14
raspberry88
Raczkowanie
 
Avatar raspberry88
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 161
Dot.: Przyjazn miedzy ex?

Cytat:
Napisane przez niebieskie_oczko Pokaż wiadomość
Też mnie to zastanawia, ale może facet umie się tutaj takich rzeczy doszukac

Jak dla mnie spotkaliście się, był miły, ty byś chciała nadal z nim być, więc odebrałaś to spotkanie jako coś miłego i być może sama doszukujesz się znaków na potwierdzenie tego, że może jednak chodzi mu po głowie powrót?
Poczekaj, może się odezwie, a jak nie to sama możesz to zrobić. Pytanie tylko czy warto? W końcu przez coś się rozstaliście, cierpiałaś potem. Czasami nie warto porywać się drugi raz na to samo.
Wiesz... to jest tak, ze od naszego rozstania, moja sytuacja kompletnie sie zmienila. Jak bylismy ze soba, pracowalam 6 dni w tygoniu do 3 nad ranem a w dzien sie uczylam, a on pracuje na 4 rozne zmiany i przez to ma rozne dni wolne. Nie mielsimy czasu zeby sie widywac, a jak juz sie widywalismy to sytuacja byla stresujaca i klopotiwa. On praktycznie przychodzil do mnie do pracy (a pracowalam jako barman) i czekal az skoncze prace, albo po prostu przychodzil tam by moc mnie zobaczyc, a ja nie mialam nawet jak z nim porozmawiac. Po to, by sie ze mna zobacyzc zaniedbywal nie tylko znajomych ale i wlasna prace , a prace ma odpowiedzialna. W ciagu tych 3 miesiecy az 2 razy do niej zaspal, a jak juz sie budzil to byl niewyspany i zmeczony przez co mogl miec spore problemy. Dlatego tez jestem pewna, ze zlezalo mu na mnie. Nie mielismy po prostu dla siebie czasu i mozliwosci by stwozyc normalny zwiazek. Teraz zmienilam prace. Skonczylam studia. I wlasnie w momencie kiedy dowiedzial sie, ze pracuje normalnie w dzien od razu "zechcial" mi oddac moje rzeczy i sie ze mna spotkac. Stad tez moje watpliwosci... bo kontekst jest w tym momencie diametralnie inny.

...Ale byc moze tez jest tak, ze przez to, ze zalezy mi na nim, staram sie dopatrywac szczegolow, ktore tak na prawde nic nie znacza....
__________________
raspberry88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując