Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-15, 15:18   #2992
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 794
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Mój chłop przebrnął przez wszystko co zostało do tej pory wydane, podobno czasem akcja się wlecze jak flaki z olejem Jakbym się za to zabrała, pewnie zajęłoby mi to lata Mroczną Wieżę Kinga wlekę już ponad rok


Dziewczyny wynajdują naprawdę ciekawe podkłady, koniecznie się przyłącz


Też lubię RLM, robi przegenialne makijaże Studiowała na mojej uczelni, koleżanka koleżanki, zostałyśmy sobie tylko zapoznane i zamieniłyśmy parę słów, więc mogę powiedzieć, że znam z widzenia Wtedy wyglądała dużo inaczej, ale budziła kontrowersje, kosmetologia to z 90% wylaszczonych dziewczyn, reszta to takie skromne myszki (w tym ja). Jak gdzieś się pojawiała i odzywała, to wszystkie się na nią gapiły i plotkowały po cichu

Co do jasnej cery, jest śliczna Szkoda, że moja trochę ściemniała (z wiekiem i możliwe, że przez antki, ale przynajmniej mam mniejszy problem z podkładem Z minerałami mam niestety podobnie jak Ty... Kolory są świetne, ale zwyczajnie mi nie pasują takie podkłady. Po kilku użyciach wyglądają na twarzy źle, przetestowałam kilka firm

Nie ma za co

Przeczytałam parę lat temu kilka książek Kinga (6? 7?) i nie powalił mnie Za to uwielbiam sagę thrillerów Lee Child'a z Jackiem Reacherem W ogóle to przeczytałam już kilkadziesiąt, jak nie kilkaset przeróżnych thrillerów, uwielbiam je, szczególnie medyczne

Dla mnie styl RLM jest genialny, mimo, że nie ma ze mną NIC wspólnego Ja preferuję jak najbardziej naturalny wygląd, ale ona wygląda świetnie Tatuaże, kolczyki, kolor włosów, makijaż - wszystko idealnie ze sobą współgra. O taki look trzeba dbać, na pewno nie pasowałby każdemu

Ja uwielbiam bladą cerę, moja mogłaby być jeszcze bielsza Nie opalam się w ogóle, a kiedyś przez kilka miesięcy chodziłam nałogowo (nie przesadzam z tym słowem) na solarium... Wyglądałam koszmarnie, o dziwo moja cera jest w dobrym stanie (ale pewnie coś z tej solki wyjdzie za parę lat), nie mam żadnych przebarwień, natomiast mam pełno pieprzyków, głównie na dekolcie i ramionach :/ No, ale trudno, człowiek uczy się na błędach (niestety swoich ), od wielu lat omijam solarium szerokim łukiem

I w ogóle to podobnie jak Ty uwielbiam skandynawski typ urody, najlepiej wszystko białe i delikatny makijaż Tylko żeby taki efekt osiągnąć, to wg mnie włosy muszą być perfekcyjnie pofarbowane - lekko zżółkły/zrudziały odrost psuje cały efekt, robi się tak nieszlachetnie


Mam Clarisonic Teraz musi się ładować przez 24h, jutro wieczorem zdam recenzję
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm

Leae jest offline Zgłoś do moderatora