Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-18, 16:29   #3181
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

ej zrobiłam ta henne i du*a nic nie złapało
ciezko mi w ogóle było proporcje jakoś dopasowac
tam jest napisane ze wycisnąć 1 cm kremu i ok10-12 kropel aktywatora,na moje oko to nawet wiecej jak 1cm wycisnęłam,tylko chyba za duzo kropelek mi sie wylało
Trzymałam 8 min,patrze-ciemne,no to zmywam i jak zmyłam to kompletnie nic nie widać,a ja lubie jak się skóra zafarbuje nawet
Nie wiem czy za chwile jeszcze raz nie podbije do tegomale juz krem na paszczaka nałozyłam

Ej w ogóle co wam powiem jakie moje kosmate dziecko jest mądre
Byłam na weekend u babci, mój kot juz jest nauczony,że jeździmy autem i podziwia widoki,ale to nie o to chodzi...
No wiec, dzisiaj jak sie zbierałam,żeby jechać już do siebie i miałam przygotowane wszystkie rzeczy do wyjścia,mój kot spał na parapecie,ale jak zobaczył,że sie zbieram i torby nosze,wyobraźcie sobie,że zeskoczył z parapetu,usiadł przodem do swojego transportowego koszyczka i patrzy na mnie,wiec ja sie usmiechnęłam,pogłaskałam go ,a on wtedy sam grzecznie wszedł do koszyka, połozył się i czekał aż zamknę klatkę
Przecież nie raz z domu wychodziłam ,czy to na zakupy czy gdzie kolwiek,ale jak wyczaił,że biore rzeczy to zrozumiał,że trzeba wracać
tak się tym wzruszyłam,że masakra
Jak ja go kocham cały serduszkiem to moje kosmate dzieciątko
Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc mam ochotę znowu zarzucić Alfę 11.11 albo przyciemnić do 9 poziomu i lać na kolor Przy trochę ciemniejszym blondzie nie było problemów... Teraz mam różowawe odrosty, a resztę w odcieniu srebra z nutą chłodnego fioletu (gencjana). Głupio to wygląda, chociaż pewnie nikt normalny się tak nie przypatruje
też mam czasem napady na troszkę ciemniejszy blond,tak poziom 10-9,ale u mnie to zazwyczaj oznacza,że czas juz na farbowanie odrostów i jak je pofarbuje to znowu kocham moje jaśniuteńkie włosy

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kusza te szybkie kuracje z loreala, ale jak przegladalam sklady w leclercu to alkohol i silikony i mam wrazenie ze to dziala na szybko i krotko a cena 13zl, gdzie ja moge miec za tyle i mniej maske w promocji a jednak maska 3 minutowa jest mocniejsza od tego, ale moznaby tym sie zainteresowac zamiast odzywki
ja na razie mam ful kosmetykow wlosowych i sen z oczu spedza mi idealny szampon poki co
No to piątkaJak znajdziesz to koniecznie mi napisz

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ooo ja mam ten fluid, fajny jest serio
Ej ja z Wami nie wytrzymam
A to pędzle,a to podkład,a to farba,a teraz jeszcze coś do włosów


Lavia zaraz wstawie zdjęcia do albumu,tylko odrazu mówie,że to zdjęcia sprzed 9-10 lat


Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny Wypadłam z watku:/ Mam teraz dużo zajec, poprzedni tydzień do 18 i ten tak samo caly.
Nie chcę się wypowiadać tak z doskoku wiec tylko Was ppzdrawiam caluje i odezwe się wkrótce

Buziaki
Cześc słoneczko
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora