Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Projekt denko cz 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-19, 08:39   #2339
Andzia _27
Wtajemniczenie
 
Avatar Andzia _27
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Wiadomości: 3 011
Dot.: Projekt denko cz 2

Niech kazdy dodaje co chce. chce ktos platki czy paste jego sprawa. nie chce tez jest dobrze. ja np. w ktoryms poscie widzialam jak jedna z dziewczyn dodala maszynke do golenia, ale sie nie czepiam. chciala i dodala i jakos nikogo w oczy nie porazila tylko te platki czy wkladki

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
Ja mam akurat 12 paczek płatków to już są zapasy Przecież każda z nas ma różne rzeczy pochomikowane. ostatnio nawet był temat herbat
A no byl i jak ci idzie? bo ja pije 3 herbatki dziennie. musze sie teraz wziac za owocowa. mam jeszcze jakas z przed roku

kazdy ma cos innego. niektorzy np. z malych miejscowosci czy wiosek jezdza do wiekszego miasta na zakupy i jak kupuja takie rzeczy to po kilka sztuk od razu co by nie jezdzic wkolko lub tez sa maniaczki kupowania bo promocje. ja tez ostatnio znalazlam chusteczki odswiezajace i opakowanie patyczkow, a mam jedno cale i jedno sie konczy i trzeba zuzyc.
__________________
2014
książki -
filmy - 1



"Osoba, która jest twoją pierwszą miłością, kradnie ci serce. Osoba z którą pierwszy raz w życiu się kochasz, kradnie ci duszę. A jeżeli w jednym i drugim wypadku jest to ten sam człowiek, czeka cię marny los."

Andzia _27 jest offline Zgłoś do moderatora