Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-20, 13:40   #3305
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no chyba za dlugo byl spokoj, bo staralam sie byc ulegla i mila- a to rzucal palenie, a to sie pochorowal, potem zab do wyrwania... tak mi odplacil.
naprawde za duzo piore?
ile pran nastawiacie plus minus w tygodniu? i na ile osob?
ja na 2osoby plus jedno pranie psie- reczniki loli, legowisko, kocyk itp.
to max u mnie wyjdzie do 4-5 pran w tygodniu jak juz np. firanki czy zaslony chce odswiezyc...
no i ciuchy robocze tz- jedno pranie co tydzien, bo to uje*ane w smarze wiecznie to z niczym nie polacze...
a tak bez gosci, bez psa- to 3 prania- moje, tz, recznikowo-poscielowe

ja jak tak odpowiedzialam kiedys jak ty, to uslyszalam rzucenie sluchawka i wrocil pijany dumny z siebie

odkad mam odkurzacz z pojemnikiem a nie workiem to nie uzywam w ogole szczotki do zamiatania- odkurzacz mam na stale wpiety w przedluzacz, jak trzeba to sru w 5-10 minut cale mieszkanie czyste polecam i nic tak dobrze wlosow po strzyzeniu nie sciaga jak on
Bunny, ja nastawiam podobną ilośc jak TyNa mnie i na Tż + kot
Swoje pranie, pranie Tż, jego skarpetki piore osobno na 60C, bo ma tendencje do chodzenia w skarpetach po chałupie, osobno reczniki i pościel, delikatne rzeczy nastawiam na pranie ręczne (sweterki z cekinami czy takie tam podobne), pranie dywaników z łazienki,kocich legowisk i tym podobne co tak jak piszesz z niczym nie połącze

Mój pijany na pewno nie przyjdzie
Przyjdzie i sam jeszcze zrobi obiad

Bunny jaki to odkurzacz?

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Bunny, oj niegrzeczny ten tż Twój, chyba za dobrze z Tobą miał

Moim zdaniem Twoja częstotliwość prania jest normalna. Dziwne byłoby, gdybyś wrzucała jedną, dwie koszulki.

Faceci ogólnie mają dziwne podejście do prania. Z tego co zauważyłam, wg nich pościel nadaje się do prania jak się naprawdę wybrudzi, coś się na nią wyleje itp. Tego normalnego, fizjologicznego smrodku pościeli po jakimś czasie używania po prostu nie wyczuwają
Mój to gdyby nie ja to raz w roku by pościel zmieniał, dla niego zmiana poscieli raz na tydzień to jest nie normalne i wyzywa mnie od pedantek
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora