Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-20, 15:18   #2027
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez sasha_ Pokaż wiadomość
jestem po 2 sesji bikini głębokie LS, od poprzedniej minęło 5 tygodni i powiem tak laser jest zawsze w tych samych odstępach czasu(4-5 tyg.), bo klinika wypożycza go 1 x w miesiącu na 1 dzień! Na moją informację, że po zabiegu część odrośniętych włosów mam w 2 kolorach(tzn. pół włosa czarne, a pół blond) pani odparła, że to niemożliwe! Całość miałam robione mocą 35 J i usłyszałam też, że można robić przerwy nawet tak krótkie jak 3 tygodnie-co sądzicie?
...
zabieg co 3 tyg. no mozna,kto Ci zabroni )) ale to jest tylko i wyłącznie nabijanie kasy gabinetowi i płacenie za zbędny zabieg....po 3 tyg włosy dopiero co zaczynają mysleć o tym,żeby zacząc odrastac

co do odrośnięcia 2 kolorowych włosów,coś w tym jest,mi kilka grubszych zrobiło się zupełnie przeźroczystych...albo uaktywniły sie mieszki dotąd uspione i wypuściły nowe włoski...tez tak może być.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-11-20 o 15:19
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując