Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-20, 21:20   #3351
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Czeko nie chodziło mi o to,że jestem jakaś biedna czy coś tylko o to, że skoro mam dobrego chirurga na nfz to nie widzę sensu wydawać 1500 zł na usunięcie 3 zębów, wolę sobie te pieniądze dołożyć do aparatu
no leżące to masakra, góra pół biedy. Dlatego chcę najpierw te górne wyrwać, bo jak będzie strasznie to pewnie więcej nie pójdę
nie wiem po co te ósemki rosną, chyba tylko po to, żeby był problem
a co SP to przejdę się, bo mam 10 min spacerkiem do tego centrum handlowego, a i tak do Rossmana muszę iść do włosów też nie bardzo chcę cokolwiek kupować, ale jakieś witaminki czy suplementy by się przydały



No i ja też się ze swoim pokłóciłam, już nie wiem jak do niego dotrzeć jakiś zły dzień dzisiaj, najpierw mi uciekł autobus i musiałam iść na piechotę do pracy, bo następny za 30 min, później prawie mnie samochód przejechał, a z pracy zamiast wyjść przed 18 wyszłam po 20 no i na koniec TŻ mnie w☠☠☠☠ił. Chyba zaraz pójdę spać, żeby nic więcej się nie stało
Nie no ja nic takiego nie miałam na myśli
Ja gdybym miała szanse na nfz isc do dobrego to tez bym poszła, po co płacić skoro płace ubezpieczenie i moge miec rownie dobrze za darmo. ale niestety u mnie nie ma nikogo dobrego Też bym wolała juz do aparatu sobie dołożyć bo bede jeszcze raz zakładać.
I nic mi nie mów, ja juz 5 lat z tymi ósemkami zwlekam

Eh te TŻ'ty, a ty widze dzisiaj prawo czarnej serii
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora