Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-21, 07:26   #3356
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
U nas sie ta stojaca suszarka nie sprawdziła. Mamy takie rurki powieszone w łazience, gdzie sie reguluje wysokość. Fajne bo wytrzymałe, dużo się pomieści - chyba z 6 czy 7 takich rurek mamy. Jak sie wiesza pranie to sobie sciagamy na dół a potem hyc do góry sie podciaga i nikomu nie przeszkadza

Ja sie zastanawiam caly czas czemu Isabell sie tak oszpeciła


Ja robie z deli też tą brązową proszkową ale od razu łapie. Tyle że ja ogolnie nie lubie brazowej, wole efekt czarnej pomieszanej z grafitową
No i wole proszkową niż żelową.


Robiłam nimi
Moje pranko na suszarce jest juz suche
a i kot ma nowe miejsce do spania ,dzieki Bogu ,że jest czarny,a ja mam same ciemne rzeczy poprane

Wg mnie Isabell nadal jest sliczna
Może tylko te usta ma przesadzone,ale oglólnie nie można zarzucić jej braku urodu i stylu

Powiedz mi te szamoonetki Ci się do końca wymyły
Tak mnie kusza w tej szafce,że już nie wiem co robić

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Widać ze zimno na dworze, tak sie rozpisywac zaczely

Ponadrabiałam was Widze że dzień kłótni z TŻ miałyście, ustawcie ich wszystkich, niech chodza sfochowani o
Ja póki co mam spokój, do szału doprowadzają mnie tylko klienci


Powiem wam ze ostatnio na nowo lubie moje włosy Powoli spowrotem udaje mi sie uzyskac moją tafle, tyle ze przez cieniowanie jest chyba trudniej, sama nie wiem. Ale robia sie coraz gładsze, końcówki juz nie sa takie suche, tylko mieciutkie, miłe w dotyku
No tak,latem to tu tylko jakieś zbłąkane duszyczki trafiały,a teraz wchodzisz i łup 3-4 str do nadrobienia,a Ty tylko poszłaś sobie herbatę zrobić

Faktycznie Twoje włoski chyba się uspokoiły,wyglądają pięknie i zdrowo,a jakie długaśne
masz dłuższe niz ja

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
No i ja też się ze swoim pokłóciłam, już nie wiem jak do niego dotrzeć jakiś zły dzień dzisiaj, najpierw mi uciekł autobus i musiałam iść na piechotę do pracy, bo następny za 30 min, później prawie mnie samochód przejechał, a z pracy zamiast wyjść przed 18 wyszłam po 20 no i na koniec TŻ mnie w☠☠☠☠ił. Chyba zaraz pójdę spać, żeby nic więcej się nie stało
Jak dobrze,że ja nie muszę autobusem dojeżdzać
szczerze współczuje dzisiejszych niemiłych przygód
Mój sie poźniej odfochował i nawet mnie przytulał w nocy

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
umarłabym tam u Was ze smiechu!
nie cykaj, ja w weekend tez nakladam 1 raz sama blond
Moze cos z tego wyjdzie

piekne Kiedys miałam taki kolorek włosów..


Dzien dobry, wstawac
Nie spie,nie śpie, bo trzymam kredens
hahha ma dzisiaj dobry humor

Miałam włosy dzisiaj myć ale jutro mam wolne to skocze do Rossa może kupie ten HM i utleniacz i spróbuje sama pofarbowac, zobacze jak mi wyjdzie jak bedzie lipa to z ns farbowaniem tam gdzie nie dociągne to mama mi poprawi,albo jak bede juz w rozpaczy to mojego pajaca poprosze

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
Ja nie spie :d
i ja
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora