Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-21, 11:29   #3368
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Czeko ja lubię tą delię
zawsze robiłam brązem może spróbuje raz grafitową ale nigdy czarnej raz mi kosmetyczka zrobiła to płakałam
efekt troszkę nie
trwały po tygodniu trzeba poprawiac ale za 3 zł to pikuś co jakiś czas chodzę do kosemtyczki też żeby wyregulować i przy okazji na hennę a tak to pojedyńcze poza łukiem co mi wyrastają włoski to sama wyrywam
no i jak nie potrzymam 30 min to mi nie chwyci w ogóle ta henna albo słabo, że po demakijażu to śladu nie ma dziwne, bo mam bardzo jasne brwi a nie chce chwycić

Isabelle niestety oszpeciła sobie buźkę

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
o nie ładny be chłopczyk ,ale znajdź na niego haczyk jak on cos będzie chciał od Ciebie to poprostu zachowaj się tak samo jak on na mojego to zawsze działa

kiedyś w telewizji to na jakimś programie kosmetycznym widziałam i jak uratować złamaną pomadkę też było

polecam ja juz sprawdzałam

rozbawiłyście mnie na maksa

skąd ja znam takie zachowanie Ci faceci są identyczni ...normalnie same kserokopie(bracia ksero ) chodzą po tym świecie
tez nie lubie takich filmów
sprawdzę kiedyś
ja lubię oglądać galileo było wczoraj o otwieraniu wina szpilką

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
No ja tak 2 lata non właśnie, bo Ty miałaś już aparat? I co jest nie tak? Idziesz w ramach reklamacji czy już do innego?
Pewnie ja pracuje gdzie pracuje i dużo opinii o tym i o innych miejscach słyszałam więc mam wybrane na początku grudnia się zapisze, a potem będę srała po gaciach
ja zwlekałam 1,5 roku żałuję bo będę zakładała aparat ale prawdopodobnie ten od wewnętrznej strony bo już konsultowałam się w grudniu idę na wyciski itp
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora