Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - League of Legends
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-21, 21:18   #12
ladybird1395
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar ladybird1395
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 662
GG do ladybird1395
Dot.: League of Legends

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
Oj do 100zł może być ciężko.... jest myszka z razera ze specjalnie zaprojektowanymi przyciskami i logiem Lola, ale niestety dużo, dużo droższa... i to raczej nie wchodzi w grę z taką ceną. Ciężko w sumie doradzić, bo każdy ma inne wymagania co do myszki, od rozmiaru przez funkcje do ogólnego wrażenia. Może lepiej popytać na jakimś forum skierowanym na sprzęt gdzie temat poszukiwań myszki idealnej się bardziej rozwinął, tam pewnie będą starzy wyjadacze po przejściach i doświadczeniach z myszkami
To niekoniecznie musi być myszka z LoLa. Ważne żeby była idealna dla gracza, z guziczkami po bokach takie jak TUTAJ (do których można przypisać np. przedmioty w jakiejś grze). Dobre są w Media Markcie, mój chłopak się kilkoma zachwycał, ale ceny zaczynają się od jakichś 120 złotych. Może zastanów się nad jakimś dodatkiem do gry albo ogólnie nową grą w jego stylu? Ja swojemu chłopakowi na święta kupuję Battle Chesta do World of Warcraft, pomysł mu się spodobał (tak, wygadałam ;p). I to jest dobry i tani pomysł, bo w wyżej wymienionym Media Markcie kosztuje 50 złotych. Napisz coś może o jego upodobaniach i jakie gry już posiada, to spróbujemy pomóc.

A do pań grających w LoLa już piszę, małą obsuwę miałam ;d
ladybird1395 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując