Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-21, 22:36   #1506
depoison
Zadomowienie
 
Avatar depoison
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 956
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Uff, wreszcie padła.
Lepiej późno, niż wcale


Cytat:
Napisane przez karolka110 Pokaż wiadomość
Depoison-kurtka kupiona i już testowana w połączeniu z szarym zestawem z pepco piękniejestem bardzo zadowolonano i rękawiczki też nabyte
a jaki rozmiar kurtki chcesz dokupić?my mamy 86, a Wy?
współczuję usypiania, moja śpi od 20.45 uffff
mamy teraz 78 i jest taka w sam raz, nic na wyrost.
Myślę, że kupię 82, bo chyba dwóch kolejnych rozmiarów tej zimy nie zaliczy
Z drugiej strony mamy przecież jeszcze dwie inne z Zary (załączniki) - właśnie w rozmiarze 82 i miśkowy kombinezon, więc czy jest taka potrzeba?
Na razie chyba powinnam obserwować, w jakim tempie mała rośnie. Ostatnio coś dostała przyspieszenia, więc może teraz zwolni (i wreszcie jej też noga trochę urosła, teraz 19 z Zary są akurat )

A Lila inne zarowe rzeczy nosi w jakich rozmiarach? np ten sweterek z musztardowym sercem? albo koszula?
Bo u Zosi naprawdę od Sasa do Lasa dresowe z kotkami na kolanach - 74. Kurtka - 78. Dwie bluzy, sukienka, coś tam jeszcze - 78. Bawełniane koszulki z długim, inne dresowe spodnie - 82. Spodenki w kratkę (te o które pytałaś na insta) i grafitowe w kropeczki - 86! A czapka 12-24 za duża (i to sporo). Rajtki w podobnym rozmiarze za małe się nie zrobią też chyba przez najbliższy rok.
Kurde, strach coś zamawiać przez net, skoro ta rozmiarówka taka rozchwiana)


(też kupiłam ten kubek Avent, ale nawet nie wyjęłam z opakowania )

A tak BTW, to czy nie masz, kochana, czasem wrażenia, że jesteśmy na najlepszej drodze by zrobić z naszych dziewczynek bliźniaczki?

/mnie teraz ten 'Wasz' sweterek z sercem trochę kusi /
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5052564707_1_1_1.jpg (55,5 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5459549802_2_3_1.jpg (79,2 KB, 18 załadowań)
__________________
To read or not to be

Le roi est mort, vive le... reine!

depoison jest offline Zgłoś do moderatora