Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-22, 07:46   #1510
katja_22
Zadomowienie
 
Avatar katja_22
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 420
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość
Musisz dopisać do listy na zaś.
Ja właśnie myślę co tu zamówić


Fabi jakiś marudny, budzi się co chwilę z płaczem...
Dołączam do klubu... U nas to samo, nocka nieciekawa Najgorsza pobudka niedługo po północy, płacz straszliwy, wierzganie, wyrywanie się... Była próba posmarowania dziąseł, był lek przeciwbólowy, noszenie, tulenie, kołysanie i śpiewanie, w końcu pierś (wcześniej próby, ale nie chciał), jakoś zasnął... Nie była to ani pierwsza ani ostatnia pobudka tej nocy, ale pozostałe nie były tak dramatyczne...

Cytat:
Napisane przez karolka110 Pokaż wiadomość
Avent? i jak?
Tak dokładnie ten zielony

Kupiłam go jak mały zapomniał jak się pije z niekapka a najchętniej go gryzł Najlepsze, że nim doszedł mały sobie przypomniał A ponieważ uwielbia swój niekapek z TT to ten jest rzadziej używany, ale załapał jak z niego pić, zdarzyło mu się coś rozlać jak mu się zebrało pod tą przykrywką a nie wypił wszystkiego, ale raczej ok Czasem wyciągamy i używamy na przemian z niekapkiem a mam jeszcze dwa nierozpakowane kubki :P Akurat P. sobie radzi z każdym, bo i z normalnego pije i przez słomkę, nie ma problemu

Cytat:
Napisane przez Kasik_12 Pokaż wiadomość
Hej

Mandragorrka zdróweczka dla Amelki i dużo siły i cierpliwości dla Ciebie. Szybkiego powrotu do domku, krzesło do spania 7 zł żenadaaaaaaa

Moje dziecko dzisiaj w nocy na mleczko budziło się o 24 o 6 rano plus oczywiście po kąpieli około 20.30 masakra.Czy którejś z Was dziecko zjada w dzień mało kaloryczne posiłki ( niewiele obiadu, żadnych kaszek, trochę jogurtu , owoce ) ,a w nocy nadrabia mleczkiem buuuuuuuuuu ?
Mój cały czas, z małymi przerwami, budzi się w nocy i podjada... Był czas, że jadł naprawdę malutko w dzień, prawie wszystkiego odmawiał i wtedy miałam wrażenie, że faktycznie w nocy nadrabia

W ogóle to hej

Miałam jeszcze napisać jak P. "odmienia" słowo "mama"
Mówi: "mama", "mamo", "mami" i "mamu" :P

Z ubieraniem też próbuje

Edytowane przez katja_22
Czas edycji: 2013-11-22 o 07:51
katja_22 jest offline Zgłoś do moderatora