Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-22, 15:07   #3469
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 794
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Hej

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Widziałyście nowy post u BHC? Odrosty mogą naprawdę super wyglądać, dodawać charakteru itp. ale u niej wyglądają po prostu niechlujnie. W komentarzach proponują jej przyciemnienie farbowanych, ale odmawia Odrosty popielate, reszta pomarańczowo-żółta. W takiej wersji nie wygląda to ładnie i z ombre nie ma niczego wspolnego.

Jak patrzę na te jej fotki to przypominam sobie jak wkurzające były moje naturalki. Kolor mam jaśniejszy i ładniejszy ale przyklap i przetłuszcz podobny miałam. Włosy u nasady nie schły wcale bez suszarki Wstyd w rozpuszczonych było wyjść.

Myszkowaty blond może fajnie wyglądać, ale trzeba mieć niestety odpowiednią urodę. Ona w tych tym kolorze po prostu zniknie. A tych zmian naturalnego koloru nie dostrzegam, chyba ślepa jestem
Zgadzam się, u niej te odrosty nie wyglądają fajnie. Ja też jestem w trakcie zapuszczania naturalków, ale u mnie ta różnica nie jest nawet w połowie tak widoczna jak u niej (mam nadzieję ).

A Twoje włosy wyglądały super, w życiu bym nie zgadła, że to farbowańce i powtarzam po raz kolejny, że piękny masz ten naturalny kolor Trochę się dziwię, że w ogóle farbujesz , ale z drugiej strony ten Twój aktualny blond też jest bardzo ładny

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Koteczek pozdrawia blondyny
Śliczności

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
żal, szkoda ze nie wstawila fotki jak cale wlosy wygladaja, a na pewno mega paskudnie a bedzie jeszcze gorzej, bo to zolto-pomaranczowe bedzie matowialo i robilo sie zolto-sraczkowate
a ja znam mieszanke farb, ktore idealnie bylyby koloru jej odrostu i to banalne ale coz, dobra ciotka juz nie bede, po tym jaki jest jej stosunek do mnie
Mogłabyś zdradzić na PW jaka to mieszanka farb? Ja aktualnie mam ok. 5-6 cm naturalnego odrostu (prawie identyczny jak u BHC) a reszta to taki jasny-średni blond, niestety na górze zaczyna być rudawy, nie mogę sobie z tym poradzić żadnym szamponem ani płukanką Jestem pewna, że za jakiś czas będę musiała powtórzyć przyciemnianie (omijając naturalsy), chciałam ponownie użyć Loreala Excellence 7,1, ale za pierwszym razem na początku pojawiła się lekka oliwkowa, brudna poświata, a teraz po tych 4 miesiącach mój kolor jest właśnie taki brudny, muszę coś z nim zrobić :/ Dopadł mnie kryzys włosowy

Załączam dwie fotki aktualnego koloru, światło dzienne, bez flesza.

Z góry dziękuję za pomoc

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Nie wiem czy widziałyście mistrzynie PS na spotkaniu Biodermy
https://lh5.googleusercontent.com/A0...A=w822-h548-no
http://img32.imageshack.us/img32/9547/01mc.jpg

Więcej klik
Alinka i Katosu jakoś trochę inaczej wyglądają w swoich filmikach i na zdjęciach obrabianych przez siebie Katosu jest mistrzynią ustawienia się do kamery i swoich zdjęć.

Maxi wygląda jak ona, tamtych bym nie poznała.

Katosu http://img199.imageshack.us/img199/1620/pxr3.jpg

Ale dziś ze mnie hejeter
Katosu nie oglądam i właściwie nie znam, natomiast jeśli chodzi o Alinę to nie rozumiem jej fenomenu - ładna dziewczyna, ale mimo wszystko dość przeciętna, już nie wspominając o tym, jak wygląda u siebie na zdjeciach/filmach, a jak na zdjęciach z imprez itp.


Wg mnie Maxi kompletnie nie pasuje ta grzywka, natomiast poza tym ma przepiękne włosy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_9806.jpg (72,8 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_9803.jpg (75,5 KB, 37 załadowań)
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm


Edytowane przez Leae
Czas edycji: 2013-11-22 o 15:25
Leae jest offline Zgłoś do moderatora