Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wspólne odchudzanie w KRAKOWIE :)) (ćwiczenia i zdrowa dieta, 20+ kg do zrzucenia :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-22, 19:39   #71
papi621
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 70
Dot.: Wspólne odchudzanie w KRAKOWIE :)) (ćwiczenia i zdrowa dieta, 20+ kg do zrzucen

Cytat:
Napisane przez neka133 Pokaż wiadomość
Jak idzie? ja zaczęłam sobie gotować na uczelnie, o dziwo, wcale aż tak dużo czasu mi to wczoraj nie zajęło

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------




Pozazdrościć! moja przygoda z Zumbą nie była aż taka wow niestety, poszłam, potańczyłam, bez szału.. ale może trafiłam na taką prowadzącą w klubie, sama nie wiem

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

Hop hop PAPI gdzie się podziewasz?
Hej hej dziewczynyNie ma mnie chwilowo bo zepsuł mi się laptop Wyszukałam na strychu taki zabytkowy komputer ale nie mam nerwów do niego . Kupiłam laptopa z miesiąc temu ale chyba nie podobała się mu współpraca ze mną i dziś odesłali go do serwisu. Ja dalej ostro dietę trzymam i podoba mi się to Znalazłam fajną stronkę z przepisami . Dużo fajnych rzeczy można się z tej stronki dowiedzieć. Popatrzcie na nią ,SMAKI ZDROWIA i dajcie znać co o tym sądzicie...
papi621 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując