Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-28, 15:34   #834
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Pokaż wiadomość
Ostatnio wciągnęłam się w tą całą analizę i naczytałam. Doszłam do wniosku że jestem ciepłą jesienią.
I tu muszę wstawić off topa, bo już nie daję rady. Zauważyłyście, że w tym sezonie typ ciepły (czy to wiosna czy jesień) może sobie darować wędrówkę po sklepach w poszukiwaniu swoich kolorów. Wszystko jest czarne, szare, modrakowe i czerwone. I we wszystkich sklepach tak samo. Tragedia.
Powiedzcie mi dlaczego producenci ubrań robią zawsze wszystko na jedno kopyto?
Jak już jest jakiś wybór, to w sklepach gdzie cena głupiej bluzeczki zaczyna się od 200 wzwyż , o sukience albo płaszczu nie wspomnę . Co do ubrań wieczorowych, to też masz wybór między czarnym a czarnym.
A szkoda, bo przecież jest tyle wspaniałych kolorów... Fajne są posty na 12 blueprints w stylu "Warm Autum in April" czyli co nosić poza swoim sezonem, ale powiedzcie mi gdzie takie rzeczy kupić???
No niestety, tak wygląda przemysł odzieżowy. Trzeba szukać, szukać, szukać. Zwykle mimo, że przeważają kolory jednego-dwóch typów na sezon, to da się znaleźć coś dla siebie.

Dobre poznanie swojego typu i kolorów daje o tyle wygody, że po jakimś czasie już wiesz, na co nawet nie warto patrzeć, a co warto przymierzyć.

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Danka Wegrowska Pokaż wiadomość
Czasem też problemem jest brak akceptacji dla naturalnego wyglądu, bo za ideał uważamy inny podtyp kolorystyczny. Często jest to właśnie unikanie niektórych kolorów "bo wyglądam blado jak trup". Jeśli masz jasną karnacje to wyglądasz "blado", byle nie była to niezdrowa bladość.
Tak przeczytałam twój post i doznałam silnego uczucia deja vu...


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post41464927

Czyżbym stałą się klasykiem?

BTW przepraszam za błąd, oczywiście w zdaniu nie powinno być "dla".
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora