Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Schudnij z Jillian Michaels - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-30, 16:07   #76
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Seducer Pokaż wiadomość
Ja właśnie jestem w trakcie kuracji hormonalnej, więc Twoja koncepcja by się sprawdzała. Bardzo Ci się to wtedy na wadze odbiło? Bo u mnie póki co wcale, ale założę się, że duża w tym zasługa Jillian

Delektuj się dłuuugo tortem to może zaspokoisz apetyt na słodkie na dłużej a Andrzejek nie obchodzę.
Ad.1. Seducer, trochę utyłam bardzo źle się czułam na tych tabletkach a brałam tylko 3 cykle. Ciągle byłam głodna i ten dziki popęd na słodycze jak świnia dosłownie, nie do opanowania. Ćwiczyłam trochę, ruszałam się, ale pochłonęłam wtedy ogromne ilości słodyczy i przybrałam na wadze. Nie wiem ile bo nie ważyłam się, ale myślę, że jakieś 3-5 kg. Spodnie, które były na mnie dobre a rozmiar większy niż zwykle stały się obcisłe Brałam Cerazette.

Teraz po tygodniu ćwiczeń i diety ok. 1700-1800 kcal (zapisuję co jem, regularnie co 4 godziny) już widzę, że spodnie są luźniejsze i na pasku jedna dziurka mniej! Ale pamiętam, że przy Mel B efekty były lepsze

Ad.2. Ach jak smakował tort po tygodniu postu warto dziewczyny, warto dosłownie mało talerza nie wylizałam

Lanni, ja level 1 lubię, ale efekty jakoś mnie nie powalają, zobaczę jak będzie po 2? Jak nudne to nie wiem, czy nie przerwę, nie lubię czegoś ćwiczyć jak nie sprawia mi to frajdy
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora