Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-03, 13:45   #3051
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Spamuję skarabeuszem Na blogu też jest. Lakier jest boski
Kolor wyszedł trochę ciemniejszy niż na żywo. Ale kolorystycznie blisko jest, tak czy inaczej.
Kurcze ładny jest a ja przecia nie przepadam za takim lakierami . Na Twoich pazurkach to wszystko dupkę urywa

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Ale się z rana nadenerwowałam
Po kilku prostytutkach dalej, zamontowałam firanę na stary karnisz i wkręciłam starą stopkę. I karwa mać zahaczyłam firanami o kaktusy na parapecie Tu ju poleciała taka łacina, że pies się zgorszył i uciekł do innego pokoju.
Amelciu przepraszam ale leżę i kwiczę A z pań prostytuujących się kwiczę najmocniej

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Aaa, ja pomyślałam o takiej rurze jak do podwieszania się TO zdecydowanie nie mój dzień
No właśnie coś takiego mam... chyba, że gwóźdź jest za długi
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
No to to jest kołek. Tzn. to był komplet bo znalazłam takie samo na balkonie. Ja się nie znam na tych nazwach Jak się wpycha w dziurę to gwóźdź [COLOR="Silver"]

Z tym mi się skojarzyło jak powiedziałaś kołek rozporowy
Amelka padłam po raz 2

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Jeszcze się moje dziewice w pudełkach obruszą
Chyba zaraz spiłuję paznokcie

Co Ty dzisiaj brałaś

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Paczcie jakie ładne holo: KLIK
Mrr hał macz ??

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4399567 8]
Pff... to że dziewica to jeszcze nie znaczy, że świętoszka


Moje mani poszło się... poszło sobie. Na uj dawałam jako bazę odżywkę Sensique? Jakiś tępy przebłysk miałam, że jak lakier S. to może i odżywkę tej marki dam pod spód. Z dziewięciu paznokci mani odlazło po leciutkim podważeniu na czubeczkach. Nawet skubać nie trzeba było. Grrr... Jestem wścieeekłaaa [/QUOTE]
Wariatki
Oj Będzie nowe mani
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując