Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-04, 14:59   #604
InvincibleK
Raczkowanie
 
Avatar InvincibleK
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 241
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
Healthy Mix, ma lżejszą konsystencję i nie jest mocno kryjący, raczej wyrównuje koloryt skóry, małe rzeczy na twarzy ukryje, ale do większych zalecam stosowanie korektora no i wykończenie ma takie satynowe podchodzące pod glow. Flower Perfection ma bardziej treściwą konsystencję i świetnie kryje a jego wykończenie jest już tzw. semi-mat

Nie stawiaj Revlonu obok Bourjois, bo to są dwie całkiem inne marki i składy obydwu podkładów różnią się na 100%. To że jeden Cię uczulił nie znaczy, że innej marki też to zrobi. Po za tym Revlon jest zdecydowanie cięższy niż Flower Perfection.

To że szybko się ścierają podkłady to wina tego, że podkład nie został dobrze zagruntowany pudrem oraz to, że główną przyczyną ścierania się podkładów jest to, że po prostu ciągle się dotyka trwarzy
Nie stawiam Revlonu obok Bourjois. Wiem też, że składy się różnią. Bardziej miałam na myśli to, że moja cera źle znosi ciężkie podkłady.

Co do ostatniego - przecież jeden podkład trzyma się na twarzy dłużej, a drugi krócej. Zgodzę się, że główną przyczyną jest dotykanie twarzy, ale tutaj chodzi o to, ile ogólnie się trzyma.
Ja na przykład twarzy nie dotykam prawie w ogóle - przyzwyczaiłam się już do tego. Jeśli muszę się koniecznie gdzieś na twarzy dotknąć - robię to delikatnie przez chusteczkę.
A widzę, że jeden podkład schodzi szybciej, a drugi wolniej.
X trzyma się na twarzy 4 godziny, a Y 8. A

blackdaisy, niebardzo. W moim rossmanie jest tylko nowa wersja Healthy Mix(czerwona), która mnie nie interesuje. Natomiast Flower Perfection nie ma w ogóle.




Biorę Flower Perfection, zaryzykuję. Tylko teraz... Jaki odcień? Zamawiam na ślepo z internetu. 180 Revlonu był dla mnie za Ciemny, a 150 znów za jasny. Więc tutaj jaki?
InvincibleK jest offline Zgłoś do moderatora