Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-05, 22:05   #1937
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

W końcu przebiłam się przez 65 stron wątku... Hej dziewczyny, chciałabym się do Was dołączyć jako mineralny świeżak Póki co testowałam jedynie próbki dwóch odcieni Lucy Minerals, które dostałam od siostry używając prototypowego flat topa czyli wysuwany pędzel do pudru o w miarę płaskim ścięciu, ściągniętego u nasady gumką recepturką i zakochałam się w proszkach. Teraz czekam na moją przesyłkę z Annabelle, cały zestaw, który niestety dopiero będę mogła rozpakować w Wigilię Wybrałam kolor golden fairest kryjący, róż Rose, korektor medium i z braku laku pędzel kabuki - przyda się chociażby do primera. Do tego jeszcze próbki różu Romantic i rozświetlającego natural fairest - do rozświetlania kości policzkowych itp. Wiem, ryzykowne jest zamówienie biga nie testując wcześniej ani koloru ani formuły ale ryzyk fizyk - do kupna próbek od dawna się przymierzałam ale zawsze były ważniejsze wydatki a że zbliżają się Święta stwierdziłam że to idealna okazja na ich potestowanie Co do koloru.. stwierdziłam, że to musi być ten odcień. Szyję mam żółtawą, jestem dość jasna. Z Lucy Minerals pasuje mi (prawdopodobnie nie w 100% ale bardziej niż różowy odcień) jakiś Pale Olive który też jest właśnie żółtawy. Nie ma szans żeby pasował mi inny
Oprócz tego idzie do mnie Flat Top Hakuro H51 ale chciałam jeszcze po Nowym Roku kupić ten z AM. Teraz u Was przeczytałam, że Sunshade Minerals mają ten sam pędzel i tak się zastanawiam czy na pewno? Warto zamówić czy poczekać na droższy AM?
Inna sprawa że jak porównałam flat top z zestawu a ten pojedynczy to zgłupiałam bo wydają mi się inne.. jeden wygląda jakby miał dłuższe, mniej zbite włosie i mniejszą średnicę od drugiego, co o tym myślicie?



Szczerze mówiąc bardziej podoba mi się ten pierwszy no ale zestaw wychodzi dużo korzystniej, szczególnie że chciałam osobno kupić pędzelek do korektora a tutaj mogłabym śmiało ten precyzyjny i płaski do tego użyć.. no i skośny który zawsze się przydaje osobie korzystającej z eyelinera w żelu
Więc może znalazłby się ktoś kto używał któregoś i może powiedzieć czy warto się skusić?
__________________
Working out
is your drug
get addicted.


Edytowane przez minthema
Czas edycji: 2013-12-05 o 22:07
minthema jest offline Zgłoś do moderatora