Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-08, 23:44   #225
Saori89
Raczkowanie
 
Avatar Saori89
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 182
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Do tej pory zastanawiam się czy moje zainteresowania (oraz sposób ich zapisu w CV) jest prawidłowy. Mianowicie wygląda to tak:

Fitness
Kultura i sztuka Japonii – w szczególności anime i manga Muzyka – rockowo-metalowa
Filmy – zazwyczaj dramaty oraz melodramaty
Podróże – krajowe jak i zagraniczne

Prezentuje się to "jako tako"? Jeżeli nie to co ewentualnie zmienić/ usunąć?

Cytat:
Napisane przez ___asia___
(...) wolałam nie wpisać nic.
nie wiem za bardzo co odpowiedzieć na ewentualne pytanie o zainteresowania, nie chcę źle wypaść. w wolnym czasie spotykam się ze znajomymi, lubię spacery, oczywiście muzykę (ale nie jest to muzyka klasyczna czy jazz, nie chcę wspominać o tym, czego słucham, żeby nie być przyklejona do subkultury, która nie kojarzy się pozytywnie), tv, zakupy. dbam o siebie, zdrowo jem, jestem wegetarianką, ale nie chcę być uznana za dzikuskę, a niestety jeszcze niektórzy tak traktują wegetarian... uwielbiam też hula-hop, ale nie wiem czy to nie zbyt infantylne (kandyduję na urzędowe stanowisko).
Przyklejona do subkultury .... hmmm nie wiem czy metalowcy dobrze się kojarzą o_O Dobrze? Też się nad tym zastanawiałam czy taki rodzaj muzyki wpisywać w ogóle w CV (jeżeli nie aplikuję do ROCK PUBu ofc ;P)

O wegetarianizmie nawet bym nie śmiała wspomnieć - niektórzy widząc, że jestem wege od razu pewnie odrzuciliby moja kandydaturę (uwierzcie mi istnieją tacy fanatycy).

Edytowane przez Saori89
Czas edycji: 2013-12-08 o 23:50
Saori89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując