Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-10, 14:44   #4083
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
Ona od zawsze śpi sama w łóżeczku (z wyjątkiem pierwszych 3 tygodni życia , od 3 dni śpi z nami całą noc, przez to ja się rozleniwiłam ze wstawaniem w nocy, a jednak mężowi średnio pasuje spanie we trójkę, chociaż to lubi, ale się nie wysypia do pracy :/ Muszę się zmobilizować, bo to, że śpi z nami od 3 dni to wynika z mojego lenistwa....

Ale widzę, że nie tylko u nas takie problemy. Ja trochę też obstawiam skok rozwojowy, bo kurczę przez ostatni miesiąc nie dość, że nauczyła się raczkować to teraz stawać na nogi i mało tego stawia kroki jak się ją za ręce trzyma - chyba za dużo wrażeń. Dzisiaj cały dzień w domu siedzimy i zobaczę co będzie wieczorem....
Ehhh nasze też spała w łóżeczku do czasu ja to się boje, że za chwile się będę musiała z nią o 19 kłaść żeby zasnęła póki co to pierwsze spanie radzi sobie sama w łóżeczku - no pomijając fakt że budzi się co kilka/ kilkanaście minut
U nas zęby...mała nie ma czasu na skoki i rozwój jakikolwiek tak ją te zęby męczą. Całą energię wkłada w gryzie wszystkiego i wszystkich wokół w tym samej siebie i jęczenie
Mam nadzieję, że teraz już szybko pójdzie i włoży siły w nogi i ręcę i też się w końcu ruszy

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Cytat:
Napisane przez pawie_oczko Pokaż wiadomość
Czesc :hej:
Chwalimy sie 2gim zabkiem Nelka juz ladnie siedzi, raczkuje i skubanica probuje stawac na nozki takze u nas tez wesolo sie juz robi

Deb- brawo za zabek Helenki

Diabli- dzieki za odzew w sprawie garow, zamawiamy te o ktorychvpisalam, tylko chcialabym domowic 2-3 metalowe pokrywki, bo nie wiem jakie beda w koncu lepsze, a jednak szklane z dziurka tez chce hehe a tak btw. Masz jakies godne polecenia jednokolorowe rajstopki? Widzialam chyba kiedys u Twojej Neli czarne na reniferki oczywiscie nadal sie czaimy



Ja dostalam wlasnie po 7 miesiacach
za drugi ząbek. Jeju jak tak czytam to znowu mam wrażenie że tylko moja jeszcze leży i kwiczy a wszystkie inne dzieci już po domu latają

Ja kupiłam jak była promocja rajstopy w cocodrillo przez neta granatowe - super są
__________________
21.05.2013 Helenka
deb jest offline Zgłoś do moderatora