Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-10, 20:19   #4087
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Czeko a ile ten zabieg trwal? U mnie w sumie to zwlekanie nie zaszkodzilo, troche prochnicy tylko jest. No i u mnie az tak ciezkich warunkow nie ma jak u Ciebie, tylko dolna jest zatrzymana i rosna do policzkow.
Zazdroszcze, ze juz masz to za soba mialas tylko ta jedna do usuwania czy jeszcze jakies?
Ja sie wlasnie najbardziej boje tego co bedzie po a oprocz lodow dobre jest tez zimne piwko :-D

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Wiesz co, o 17:10 siedziałam juz całkowicie znieczulona, gabinet był przygotowany, o 17:50 juz miałam dziąsło zaszyte, samo rwanie zęba trwało około 30 minut. Miałam ciętego na kilka części i ostatnią wysuniętą zeby nerwu nie naruszyć.

Ja nikomu nie zycze takiego przypadku jak mój, sam chirurg mówił że ząb ciezki do wyrwania. Ona po prostu leżała poziomo.
Do wyrwania mam jeszcze prawą dolną, dokladnie tak samo chirurgicznie. Plus dwie górne ale to jak zwykłe zęby

Piwka nie moge bo to alkohol



Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
to samo mówiłam nie zwlekać, ja do tej pory żałuję, że późno, a mogłam 1,5 roku wcześniej to zrobić, bo i tak mnie to nie ominęło i tak
to tak samo jak ja antybiotyk i ketonal miałam przepisany, zresztą mówiłam, że pewnie to Ci przepisze a jaki masz antybiotyk też http://i.pinger.pl/pgr480/e425622c00...lindamycin.jpg ?

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Shi oczywiście, że ten z audi
To jest antybiotyk standarowy na zęby, nic nowego zawsze go przepisuja, moja mama miała juz kilka razy. Mam taki sam tylko odpowiednik - Dalacin bo akurat w aptece nie było.

Wiesz łatwo mówić, ale jak ktos ma takie zeby skomplikowane jak ja to sie nie dziwie ze sie ludzie boją. Jak mój tata sie śmiał że juz chciałam uciec, a chirurg sie zaśmiał "i wcale sie nie dziwie"
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora