Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-11, 13:46   #2412
ona8686
Zakorzenienie
 
Avatar ona8686
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 903
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez iwona335 Pokaż wiadomość


u nas to samo, pilunjemy żeby Zuza nie patrzyła na tv
ja czasem włącze sobie jak Zuza kima lub jak bawi sie na macie na podłodze, bo wtedy nie widzi telewizora




hehe jak my patrzymy na tv to dziecko też bedzie, i nie zawsze uda sie zrobic tak żeby dzieco nie ogladało. Jednak właczanie bajek specjalnie to narazie u mnie by nie przeszło.
No chyba ze bede musiala isc do wc ale jeszcze sie nie zdażylo
U nas nie ma takiej możliwości. Sypialnia tak mała, ze podłogi nie widac. A dywan mamy w części salonowej a tam zaraz tv. Na calej powierzchni płytki. Wiec wole, obejrzec z Franiem 10 minut bajke niz zeby leżał na macie i zerkal co chwile w tv jakbym ja oglądała. Reszta dnia tv wyłączony az do momentu gdy Mlody pojdzie spac

Poczułam sie jak jakas straszna matka, która sama włącza na chwile bajkę

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Cytat:
Napisane przez jakierka Pokaż wiadomość
Ja tez nie wlaczam tv. Zreszta nie mamy telewizora , ogladamy dostrpne archiwum lub rosyjska tv online. Jezeli juz cos ogladamy, to wtedy Edziu oglada, a tak to nie pozwalam mu.

Lemurki, no ja czuje sie zgorszona, ale ze wzgledu na rodzaj bajki Obejrzalam kiedys jeden odcinek i mialam wrazenie, ze maja na celu cofac w rozwoju, a nie rozwijac. Chyba ze trudno mi bylo pojac (sorry, nie mam polskich znakow ), ze mozg dwu-trzy-latka wlasnie tak pracuje

Teso, tez czesto wykorzystywalam pomarancze na choinke, przyznaje, ze pieknie to wyglada

Edytka, moze zasusz w piekarniku?

Iwona, na Twoja prosbe chwale sie choinka. Brakuje tam troche ozdob, bo Edziu nie dal mi dokonczyc



Отправлено из моего iPhone используя Tapatalk
Jaka ładna. Jak Edzio zareagował na choinkę?
__________________
Zawsze Ty...
Zawsze Ja...
Zawsze My... 11.08.2012


Franuś
29.06.2013 godz. 22:12
ona8686 jest offline Zgłoś do moderatora