Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-12, 09:07   #4193
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Dzień dobry


Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
czeko moze sprobuj nim wydasz w ciul kasy moj nowy patent.
przed myciem nasmaruj oliwka- najlepiej ta babydream dla mam- bo ona nie wymaga mycia potem wl szamponem i nie ma blednego kola, tzn. ja robie tak, ze smaruje same konce ost 10cm, po pol godzinki, nieraz po 10 minutach juz zmywam, myje skore szamponem...ale nei ciagne po wlosach tych z oliwka szamponu ani nawet piany...
splukuje szampon, na same dlugosci klade odzywke joanna len i rumianek albo mak i bawelna, po minucie plucze i daje finalna maske/odzywke i wlosy sa takie:

Załącznik 5506914

czy wy widzialyscie kiedys u mnei tak gladkie wlosy????
i to pierwszy dzien od mycia! doszlam do wniosku ze moje wlosy kochaja odzywki joanny naturia za niesamowite zmiekczenie( bo gdy nimi mylam wlosy to tez bylo WOW!) jakie ona funduje i szampony proste, nawet natei teraz moge uzywac co mycie czy eve palmolive zaczal mnie zapachem przytlaczac, musze zrobic lekki odwyk
wow Cudo a nie włosy Ja też chcę takie Ciekaw czy dożyję tego momentu, bo mam wrażenie, że moje stoją w miejscu


czekoladowoo świetną nazwę ci dziewczyny wymyśliły Teraz nie masz wyjścia, musisz brać się do pisania


Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Czeko ja mam ten zestaw http://allegro.pl/joico-k-pak-zestaw...670058864.html i jestem zachwycona chociaż później po konsultacji z Truskawkową okazało się, że to nie jest ten zestaw salonowy, tylko do podtrzymania efektu w domu. Ale i tak jestem zadowolona, włosy mi się zrobiły takie gładkie już po jednym użyciu i ten efekt cały czas się utrzymuje nie wiem co w nich takiego jest, ale na mnie działa super

Bunny ale gładkie włosy a oliwka Johnsona nadaje się na włosy ? bo tylko taką posiadam

Dziewczyny co do odżywki do paznokci ja długi czas używałam Eveline i mi też zniszczyła paznokcie ;/ dodatkowo praca ciągle w rękawiczkach i z chemikaliami i panokcie normalnie mi się rozwarstwiały i łamały
ale ostatnio kupiłam w Rossku to http://strawberry125.blogspot.com/20...wapniem-i.html i jest mega nie widać jej na paznokciach, tylko wchłania się i paznokcie są mega twarde naprawdę polecam i od kiedy jej używam nie złamał mi się ani jeden paznokieć
O, to muszę ją wypróbować. Kiedyś używałam odżywkę z eveline, ale strasznie zniszczyła mi paznokcie. I od tamtego momentu omijam takie specyfiki. Za radą Bunny piję wapno i wmasowuję w nie olejek rossmannowski. I jest trochę lepiej Niestety, mam bardzo cienkie paznokcie, i tego już nie zmienię.


Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Z braku funduszy na Koleston zrobiłam mój miesięczny odrost tym, co mi zostało , co musiałam do końca wykończyć czyli 11,21 Alfa. Wyszło ładnie , równo. Włosy rosna , troche wkurzają mnie te nierówne końce na wierzchu ( odstające, krótkie kosmyki) Nic z nimi nie zrobie tylko bedę czekac aż się zrównaja z reszta włosów.
Pięknie wyszło


Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
generalnie jedno- nie karmić jadowitych żmij wokół siebie, nawet jesli to rodzina. nie udawac relacji, ktorych nie ma- szkoda czasu i atłasu- i nie ustepować, bo np. mamusia błaga i obym się nie złamała- chce być szczesliwa, a dopoki tego nie dopnę moje zycie będzie znow zakłamane i z gangreną


jak najbardziej z londy
Bardzo mądre postanowienia Oby ci się udało
Tak więc zamówię Londę pewnie, bo tańsza Dziękuję za cierpliwość


Lavia wszystkiego najlepszego, i dużo zdrówka


Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Pięknie wyszło

Pierwsze koty za płoty dziewczyny
Teraz tylko musze doprowadzić to do ładu i składu: http://czekosmetycznie.blogspot.com/
Super, pierwszy krok zrobiony
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora