Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-12, 15:25   #2561
magolina
Wtajemniczenie
 
Avatar magolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: świętokrzyskie:)
Wiadomości: 2 892
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez fiazo Pokaż wiadomość
Dla mnie fajne. Dwa poziomy głosu. 3 funkcjie:głosy zwierzat, pianinko, melodie z głosami zwierząt. Lustereczko. 3 świecące nutki. Piotrkowi czasami udaje sie nacisnąć. Myśle, że 60zł też warto.
Możesz jeszcze Idzie zapytać o opinię. Widziałam też pianinka no name na all w niższej cenie. Ale ja te wziełam bo mam karuzele i mi sie podoba.
Dzięki chyba zamówię bo myślę, że długo się tym pobawi

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;44127126]
A propos:
Mówię mamie, że ma wysypkę. Mama pyta, czy sprawdziłam w necie, co to może być. Ja mówię, że nie, bo pewnie mi wyskoczy zaraz jakaś poważna choroba, skaza białkowa czy coś. Mama: skaza białkowa? Ja: no z nabiału. Mama: no a Ty jesz ciągle tylko ten ser i ser... Tak, na pewno z premedytacją truję swoje dziecko.
[/QUOTE]

Moja mama też lubi stawiać diagnozy, jak Adaś marudzi to w 99% moja matula twierdzi, że to brzuszek

Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość
Jejku co ja dzisiaj zrobiłam Składałam zamówienie na All i miałam Małego na kolanach. Pisałam na klawiaturze i moje ręce przechodziły pod jego paszkami.. Mały nagle poleciał główką do przodu, zupełny luz w męśniach miał i uderzył czółkiem o kant stołu Jaka ja głupia jestem! Od razu Małego podniosłam, popatrzyłam na twarz czemu jest cicho..a on buzia otwarta, oczka zaciśnięte i zanosił się do głośnego szlochnięcia Nie byłam pewna gdzie dokładnie się uderzył..bałam się, że w ciemiączko Po chwili nad brwią pojawiła się biała kreska i wokół zaczerwienienie.. Po drzemce widzę, że ma czerwoną kreskę..
Mam nadzieję, że tylko na siniaczku się skończy i większej krzywdy mu nie zrobiłam
Ojejciu też bym sie przestraszyła, oby na siniaku sie skończyło

[1=993cbb8736fd7ff43d80e12 db3e1b3b563c869fb_62bf7e9 75b609;44127918]

Starszakowi to uszylam taka grubszą opaske na glowe i w niej raczkował. .. Duzo razy troche zamortyzowala upadki i obtluczenia
[/QUOTE]

Dobry patent z tą opaską

Cytat:
Napisane przez tysia222 Pokaż wiadomość

Ale najważniejsze jest to, że Mikołaj kończy dziś 4 miesiące!!! Jestem przeszczęśliwa, że go mam!!!
Najlepszego dla Mikołaja

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;44128281]U nas jest histeria za histerią dziś. Nie daję sobie rady. TŻ ma urlop w przyszłym tygodniu, alleluja....[/QUOTE]

Współczuje u nas póki co znośnie, ale boję się nocki

Cytat:
Napisane przez krysiaa2608 Pokaż wiadomość
Meldujemy się, że żyjemy!
Ale będzie mnie teraz mało, bo przygotowania do świąt mnie porwały! Pierwszy raz mam aż taką radość z tego, nie mogę sie doczekać
Przesyłamy od całej naszej trójki pozytywne, świąteczne fluidy na ten przedświąteczny i świąteczny czas!
Śliczna z Was rodzinka

Cytat:
Napisane przez surka Pokaż wiadomość
13 tygodni między zdjęciami
Super alez ona fajniutka

Cytat:
Napisane przez yevele Pokaż wiadomość
Hej
żyjemy jakoś
wracamy od pediatry, Kari waży 6725g i w końcu wskoczyła na 50 centyl.
I dostaliśmy Bebilon Pepti więc witam w klubie
za wagę

Cytat:
Napisane przez jakierka Pokaż wiadomość
Nie sadzicie ze to jest dziwne aby az tyle dzieci mialo alergie? Czyzby rozwoj cywilizacji sprawial, ze alergie staka sie nowa plaga
Kiepskie żarcie, wszędzie pełno chemii, polepszaczy, konserwantów, dziadostwa, zanieczyszczenia - wszystko to ma wpływ. Ehh takie czasy...
magolina jest offline Zgłoś do moderatora