Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-13, 20:21   #4020
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
moje zwykłe czerwoniaki:

Hmm... to jednak kwestia Twoich cudownych paznokci. We wszystkim im pięknie. A właśnie... Coś mówiłaś o różowej perle... :P

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
nie zgubię, jakbym jeszcze tą flaszkę zgubiła to totalnie bieda by była

u Dody to ktoś grzebał przy cyckach
Miał, gdzie Ty jesteś? No ileż można czekać?

Zatem to jednak nie był masaż Radzia? Mój świat legł w gruzach

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Amelko i Kawuś chyba ?? prosiłyście o słoczyk termicznego z allepaznokci.
Napisze krótko i treściwie- moje 2 w życiu gawno ( po piaskowej sraczce z Lovelka) buteleczki tylko na odlewki się przydadzą.
Ok to podaje szczegóły - malowanie- ok, pędzelek ok, konsystencja ok i to tyle OK. Na fotkach po 3 warstwy i dupa z tyłu, schnie masakrycznie długo i do tego nie robi się suchy tylko gumowaty , krycie jak widać do dupy a tej termicznej zmiany kolorów to można szukać jak dziewicy w gimnazjum, ani widu ani słychu, echo tylko między nogami lata
Pierwsza fotka na zimnych dłoniach druga fota, ręka wyjęta z wrzątku - szał co?? Szkoda kasy dobrze, że na promocji, za gówniane pieniądze kupiłam. Odradzam
No to tadam
Ale niewypał z tym termicznym. Ale... ale... Pazurki... miodzio


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Mam kiepskie foto, ale pokazuję. Delia Las Vegas L07 - złoto z czarnym, bezbarwny. I Ingrid nr 360 - piękny brąz ze złotymi i bordowymi refleksami, taki glassfleckowy trochę.
Nom nom nom smakowicie wyglądają
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.

Edytowane przez Prezes Kuli Ziemskiej
Czas edycji: 2013-12-13 o 20:25
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując