Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-14, 21:02   #4079
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Niby tylko czerwone, ale wyglądają zjawiskowo
to fajno

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
To odpuszczam
też tak zrobiłam

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
cudny jest


Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość

Hmm... to jednak kwestia Twoich cudownych paznokci. We wszystkim im pięknie. A właśnie... Coś mówiłaś o różowej perle... :P
ojej, ależ mi posłodziłaś dzięki
będzie może w niedalekiej przyszło, ale nie w tym roku raczej :P

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

tak tak, wybrałam dzisiaj na datę pierwszego posta z premedytacja!
a ja jestem 13 obserwatorem

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Anula, piękna czerwień!


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Jeśli nie masz stacjonarnie GR, to może Paese, jakbyś bardzo chciała? Oni też mają czerwonka ze złotymi drobinkami

Gdybyś się zdecydowała - pokaż koniecznie
Zastanawiam się czy nie dałoby się trochę rozcieńczyć takiego lakieru do bombki... w końcu tam żadne końcówki nie będą prześwitywać, ani nic...


Czerwony też zwraca uwagę, bosz



Aktualne?
Z okazji zbliżających się Świąt moje kolory to wyłącznie czerwień i złoto, na nic innego nie mam ochoty
To znaczy tak, mam dostęp stacjonarnie w jednym sklepie, ale tam raczej pojedyncze sztuki, więc zależy na co się trafi, czy przebrane czy nie w drugim też powinny być, ale dawno nie byłam... Do paese dostęp mam, oglądałam nie jeden raz zdaje się, ale jakoś czerwonego nie zapamiętałam :d tzn ten taki jasniejsyz tylko, ale kupiłam dupe Lovely z Bałtyku. (Beatka mi robiła porównanie raz)

Jednak odpuściłam - w tym roku
też tak myślałam, z drugiej strony za bardzo przejrzysty też nie może być, trzeba pewnie wyczuć ten moment...

w tej kolekcji nie ma czerwieni, tylko pomarańcz jasny i ciemny

Nie, jedne przed aktualnymi
ja chyba na same święta walnę właśnie coś w tym typie

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość

Te zwykłe czerwienie coś w sobie mają


Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
Uwaga uwaga, pokazuję moje malutkie kwadraciki w macie oczywiście jeszcze dłuuga droga przed prawdziwymi kwadratami, ale takie króciaki mi się w sumie podobają
fajowe!
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując