Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-18, 12:03   #3791
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44205505]

Bardzo ubolewam nad tym faktem, bo powierzchni zbyt mało w porównaniu do ilości kremów i ochoty na ich testowanie

Nie mogłaś zastosować lepszej taktyki- teraz już wszystkie naturalne kosmetyki mogą pachnieć tylko lepiej - droga do przejścia na naturę stoi otworem zwłaszcza, że sam nie lubi kupować [/QUOTE]
no właśnie szkoda, że skóra na twarzy jest taka mała
nie lubi kupować to delikatnie powiedziane...On ma poważną awersję do sklepów...toleruje tylko spożywcze
Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Kupiłam w Stenders prezenty dla rodziców, patrzcie jakie są piękne

też kiedyś kupowałam tam drobiazgi dla znajomej i za drobną opłatą można właśnie dostać takie efektowne opakowanie

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
No i się skusiłam na kremy Stenders. Byłam bardzo zadowolona z próbki tego do skóry suchej i wrażliwej na dzień. Wzięłam na dzień i trochę ryzykując na noc ale cena 45 zł za sztukę jeszcze do przełknięcia za 30 ml. Stówy bym za jeden nie dała. Dobrze, że zamówiłam wczoraj bo dziś już zmienili promocje na żele pod prysznic i jakieś do włosów kosmetyki.


użyłam szampon i odżywkę Omia z arganem - oba pachną dość niestandardowo bo jakimiś perfumami, zapach nie utrzymuje się na włosach, szampon jest bardzo lejący, łatwo przecieka przez palce, włosy są całkiem ładne, puszyste i odbite od nasady, lekko usztywnione (w takim pozytywnym znaczeniu), ale nie tak pięknie wypielęgnowane jak po dr organic

zużyłam też próbkę serum z maurelli (ten żel z zawieszonymi drobinkami), jego dużym plusem jest nawilżenie jakie daje, niestety nie zauważyłam by te kulki w ogóle się rozpuszczały podczas wcierania żelu, więc zwyczajnie strzepuje je z twarzy jak już żel się wchłonie (a robi to szybko), szkoda bo w tych kulkach ponoć siedzą jakieś dobrocie a człowiek nie może z nich skorzystać

od dzisiaj zaczynam używanie mojego nowego wibratora
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg clarisonic mia.jpg (225,7 KB, 26 załadowań)
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora