Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Fyrinnae Cosmetics
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-18, 23:05   #316
moonandsunrise
Raczkowanie
 
Avatar moonandsunrise
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 368
Dot.: Kosmetyki Fyrinnae Cosmetics

Cytat:
Napisane przez KAROLCIA171 Pokaż wiadomość
Buuu mieszkasz "kawałek" ode mnie, a ja jeszcze w paczkomacie nie mam (niby szybszy od PP,bo rozumiem że masz listem;>?). No a ty taka koleżanka, to mogłabyś nie pisać jakie są piękne, bo ja jutro w pracy muszę być skupiona na 150%, a będę myśleć czy Fyrinnae na mnie czeka:P

P.S. Dziękuję za Royal'a z Sugarprill. Powiem szczerze, że sam kolor Royal;a nie zrobił na mnie, aż takiego wrażenia jak Goldi, ale to połączenie niebieskim drobinek do niebieskiego cienia (gdzie zazwyczaj są złote lub srebrne drobinki) daje cały urok podkręcę go Pixie i będzie szał
List, polecony priorytet. Dobrze, że mam uczynną babcię, która wszystko za mnie odbiera, bo inaczej chyba odbierałabym paczki wyłącznie w weekendy...
Tylko, że ty w pracy możesz ich użyć, a mnie na zajęciach częściej pytają

Proszę. Nie używałam jeszcze Royala, ale właśnie nawet w opakowaniu drobinki świetnie podbijają i tak intensywny kolor. Złote/srebrne kojarzyłyby się z tandetnym brokatem, w ten sposób cień jest bardziej wyważony Goldiego miałam raz, niesamowity blask, zwłaszcza na Pixie - ale znajoma nałożyła go zwyczajnie na bazę (z Hean chyba), na całą powiekę ruchomą i też dobrze wyglądał.
moonandsunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując