Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zielony Klub - sklep z półproduktami
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-19, 16:05   #11
geraldine2030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 224
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Cytat:
Napisane przez dardo Pokaż wiadomość
A jak porównywać ze Zrób Sobie Krem, to są korzystniejssi cenowo? Bo to już by chyba warto zaryzykować zakup jakiegoś pewniaka, ja np. arganowy, bo mało co innego znam ...

Ja początkująca, wręcz noworodek w temacie .

Na pierwszy rzut oka wydawało mi się, że mają super ceny, ale jak przeliczyłam na kalkulatorze to się okazało, że są praktycznie takie same jak w innych sklepach a czasami nawet wyższe.

Niższe ceny maja na oleje i masła rafinowane - można się na to złapać, bo w tytułach nie informują, że olej jest rafinowany, dopisane jest to "drobnym maczkiem" na dole opisu albo wynika z kontekstu - trzeba bardzo uważnie przeczytać opis.

W ZSK, Ecospa, Naturalisie czy Mazidłach jest wyraźna informacja, który olej jest rafinowany a który naturalny, a w Zielonym Klubie nie jest to już takie oczywiste. Nierafinowane na pewno są oleje, które w tytule mają dopisane "nierafinowany", pozostałe najwyraźniej są rafinowane i najczęściej mają zaskakująco niską cenę.
Nie podoba mi się takie podejście do Klienta, wygląda to tak, jakby liczyli na niewiedzę lub nieuwagę kupujących . Za to mają ogromny wybór emulgatorów, może kiedyś się skuszę na zakupy
geraldine2030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując