Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-19, 21:43   #1066
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez BaBy Girl Pokaż wiadomość
Dziewczyny bardzo Was proszę o pomoc. Czy używałyście może tę piankę rozjaśniającą Schwarzkopf perfect mousse? jak się sprawdza? Zastanawiam się jak wyszłaby mi na włosach tzn lekko rozjasnianych pasemkami+złoty blond pozostałe pasemka+odrosty na górze. Czy istnieje prawdopodobieństwo,że włosy uzyskają jakiś obleśny zielony kolor? jak zrobić aby na odrostach wyszedł fajny słoneczny blond a nie żółty? kupiłam odcien 1000 który rozjaśnia podobno"delikatnie"...Jak będzie się zachowywał taki włos potem gdy będę chciała użyć jakiejś farbki?Dzieki za wszystkie odpowiedzi!!
Hej, pianki tej nie używałam, ale przy obecnym kolorze włosów zieleń nie wyjdzie Ci na pewno. Podejrzewam, że rozjaśnienie będzie lekkie i poleci w złoto. Włos po rozjaśnianiu- jeśli nie jest zniszczony/spalony zachowuje się normalnie. Czasem tylko farba wychodzi ton jaśniejsza, czy też kolor płucze się szybciej.

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Cytat:
Napisane przez kataszka5 Pokaż wiadomość
Wizażanki, pomocy
Mój naturalny kolor włosów to jasny brąz/ciemny blond, na końcach jest on naturalnie jasny, zawsze jaśnieją od słońca. Jakiś czas temu zaczęłam rozjaśniać włosy korzeniem rzewienia, najpierw efekt był całkiem przyzwoity, jednak teraz są one żółte i naprzemiennie rude. Jak pozbyć się tego efektu? Płukanka, farba, rozjaśnianie? Zależy mi na uzyskaniu ładnego, średniego blondu bez rudych tonów.
Płukanka starczy. Tylko, że na złote tony potrzebujesz innych kolorów do ochłodzenia, na rude też. Próbowałaś może szamponów do blondu- fioletowych czy niebieskich?
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując