Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lubelskie Mamusie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-21, 16:51   #2407
shirmus
Rozeznanie
 
Avatar shirmus
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 567
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Cytat:
Napisane przez kama82 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny.

Ja nadal w dwupaku, a jeszcze miałam taką cichą nadzieję że się samo zacznie i na święta będziemy już razem w domu.
Tymczasem termin minął we wtorek i nic..W dzień terminu byłam na IP, zrobić ktg no i żeby mnie ktoś zbadał, tak zleciła moja gin. Niestety miałam pecha i trafiłam na jakiegoś beznadziejnego doktorka, arogancki, totalnie olewający, niedelikatny przy badaniu a do tego jakieś głupie żarciki które chyba tylko jego śmieszyły. Na moje pytanie kiedy mam się zgłosić na kolejne ktg bo jestem po terminie powiedział że jak sie zacznie poród albo jak nie będę czuła ruchów dziecka.
Oczywiście moja gin jak do niej zadzwoniłam powiedziała żeby nie przejmować sie tym co mówi ten pan tylko stawiać się na izbie co 2 dni a najpóźniej w poniedziałek muszą mnie już przyjąć na patologię.
Wczorajsze ktg też jak linia u nieboszczyka, zero skurczy, szyjka długa, zamknięta. Na szczęście trafiłam na fajnych lekarzy, nawet usg mi zrobili i nie czułam że jestem dla kogoś intruzem.
Straciłam już nadzieję że poród zacznie się sam więc w poniedziałek szpital i wywoływanie .

Mam nadzieję że po świętach wrócę do was z dobrymi wieściami..

Tymczasem życzę wam i waszym dzieciaczkom przede wszystkim Zdrowych i Radosnych Świąt.
Zamiast sprzątać i gotować na święta zaciągnij tż do sypialni dobry sex ponoć pomaga na przyspieszenie porodu
shirmus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując