Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lubelskie Mamusie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-21, 20:14   #2409
em ma
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 905
Dot.: Lubelskie Mamusie 2012/2012

Cytat:
Napisane przez kama82 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny.

Ja nadal w dwupaku, a jeszcze miałam taką cichą nadzieję że się samo zacznie i na święta będziemy już razem w domu.
Tymczasem termin minął we wtorek i nic..W dzień terminu byłam na IP, zrobić ktg no i żeby mnie ktoś zbadał, tak zleciła moja gin. Niestety miałam pecha i trafiłam na jakiegoś beznadziejnego doktorka, arogancki, totalnie olewający, niedelikatny przy badaniu a do tego jakieś głupie żarciki które chyba tylko jego śmieszyły. Na moje pytanie kiedy mam się zgłosić na kolejne ktg bo jestem po terminie powiedział że jak sie zacznie poród albo jak nie będę czuła ruchów dziecka.
Oczywiście moja gin jak do niej zadzwoniłam powiedziała żeby nie przejmować sie tym co mówi ten pan tylko stawiać się na izbie co 2 dni a najpóźniej w poniedziałek muszą mnie już przyjąć na patologię.
Wczorajsze ktg też jak linia u nieboszczyka, zero skurczy, szyjka długa, zamknięta. Na szczęście trafiłam na fajnych lekarzy, nawet usg mi zrobili i nie czułam że jestem dla kogoś intruzem.
Straciłam już nadzieję że poród zacznie się sam więc w poniedziałek szpital i wywoływanie .

Mam nadzieję że po świętach wrócę do was z dobrymi wieściami..

Tymczasem życzę wam i waszym dzieciaczkom przede wszystkim Zdrowych i Radosnych Świąt.
Kama trzymam kciuki za naturalne rozwiązanie
Cytat:
Napisane przez La Cocinerita Pokaż wiadomość
Em ma ws kardiologów nasza pediatra mówiła że rodzice chwalą dr Połecką.
No właśnie próbowałam do niej zapisać wczoraj małą...Rejestracja od 7-udało mi się dodzwonić 7.06 i już nie było numerków
Cytat:
Napisane przez KwiatekBezRabatki Pokaż wiadomość
Em ma my byliśmy u dr Połeckiej. W sumie z przypadku, ale nie narzekam, bardzo fajna pani doktor i wszystko wyjaśnia dokładnie Jak wyszłam od niej z gabinetu w ogóle się nie martwiłam, dopiero po przeszukaniu neta...
Kwiatku gdzie Ci się udało zapisać? Ja próbowałam w luxmedzie...
Cytat:
Napisane przez nieidealnamama Pokaż wiadomość
pojechalismy do szpitala dzieciecego na sor bo malemu wszystko zlalo sie w calosc, a po calym dniu slinienia robilo sie wczoraj tylko gorzej...
bada lekarka i mowi ze juz zakazenie bakteryjne sie robi i trzeba zostawic... mowie ze nie wyrazam zgody na leczenie szpitalne a ta z ryjem do mnie!! ze nikt mnie tu nie zapraszal!! o ty stara krowo sobie mysle... i mowie ze moim marzeniem jest spedzic swieta z dzieckiem w szpitalu i pytam co by mu takiego robili? a ta ze smarowali 4 razy dziennie masciami...no kuzwa... smarowac droga pani to ja w domu moge... podpisalam oswiadczenie, dala mi recepte na masci p/bakteryjne i sterydowe na odchodne maz nie wytrzymal i powiedzial co mysli ze za nasze pieniadze sie ucza lekarze i za nasze pieniadze pracuja wiec moglaby byc mila i nie drzec japy bo dzieki nam ma co żrec... z okiem odeslala nas do kliniki okulistycznej...pojechali smy...ludzi w ch.... m. wchodzi do gabinetu i sie pyta czy przyjma i opisuje sytuacje, a pielegniarka kazala nam jechac do domu i obserwowac jak bedzie ropialo czy oko czerwone sie zrobi to przyjechac ale tak do domu jechac bo tu ludzi duzo z wirusowym zapaleniem spojowki...

nienawidze lekarzy sluzby zdrowia!!! podzielam zdanie meza ucza sie za nasze pieniadze pracuja za nasze wiec powinni byc milsi!! prywatnie co innego...
Przytulam Was mocno! Zostawić dziecko w szpitalu żeby je maścią smarować? no genialne...
__________________
em ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując