Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Praca w Empiku - proszę o opinie osoby, które tam pracowały (pracują)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-23, 15:12   #68
aaniolekk
Zadomowienie
 
Avatar aaniolekk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 871
Dot.: Praca w Empiku - proszę o opinie osoby, które tam pracowały (pracują)

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
Wkurzał mnie też ich system do wyszukiwania książek czy są dostępne, często tak zamulał, że aż mi było głupio, że przez to klient musiał tyle czekać.
Mnie wkurza to, że do sklepu przychodzi tyle towaru, całe zaplecze załadowane kartonami. Nie jesteśmy w stanie rozłożyć wszystkiego. Nawet sprawdzić co jest w tych kartonach. Kiedy szukam dla klienta książki system pokazuje, że są na stanie, a na półce nie ma. Znaczy, że gdzieś w kartonach są i nie wiadomo kiedy dany karton zostanie rozpakowany. Pracownicy z innych empików odsyłają, że my niby mamy. No ale czy jest na magazynie, czy na półce tego nie wiedzą. Tylko widzą w komputerze ilość sztuk w każdym sklepie. Przed świętami klienci szczególnie wrażliwi na takie odsyłanie z jednego empiku do drugiego. Ciężko im zrozumieć, że gdzieś tam jest ale nie można kupić
Teraz ciężki i stresujący okres, najlepiej będzie ocenić pracę tam po Świętach, kiedy minie szał zakupów i spokojniej się zrobi w sklepie...

Ja też na początku stresowałam się, że nie umiem znaleźć tego co klient szuka. W komputerze tak ale już wskazać gdzie to leży na półce nieee. Dopiero po prawie 2 miesiącach czuje się w pełni pewna siebie i tego co robie, wiem jak sprzedać bilety, wiem gdzie co leży, znam lepiej asortyment.
Myślę, że za bardzo się stresowałaś i chciałaś wszystkiego naraz się nauczyć dlatego nic z tego nie wyszło. Mi sporo rzeczy się myliło jak chciałam na szybko coś zrobić. W Empiku jest na początku sporo tego do ogarnięcia. Pewnie potrzebowali jeden osoby, Twoja koleżanka szybciej się nauczyła wszystkiego i została ale na pewno nie dlatego, że tak praca jest za trudna dla Ciebie Pewnie jesteś taka jak ja, nie uczysz się mega szybko bo chcesz umieć coś robić dobrze i być pewnym tego, a nie byle jak
__________________

'Ironia kiedy płacząc przez niego,
tylko do Niego chciałabym się przytulić...'

`Nawet w snach na Jego widok mam motylki w brzuchu.
Co On takiego w sobie ma, że poszłabym za Nim na koniec świata?`
27.12.10 <3
aaniolekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując