Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Miłośniczki Zary część XXXI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-27, 22:03   #2438
pati_pz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 288
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXI

Cytat:
Napisane przez annah33 Pokaż wiadomość
Wiecie?
Zgadzam się z anciaahk...Bo ja też niewiele mogę Wam zaoferować,do Z.jeżdżę rzadko (kilka razy w roku,przy okazji wizyt w poradniach wszelakiej maści z synkiem).A lubię patrzeć na Corii i Gabi i Kasiulę i Fantastic i OnaZakupocholik i Ewcik...Oko nacieszę fajnymi ciuchami i szczupłymi figurami,pozazdroszczę w duchu i ponarzekam głośno na swoje cztery litery...
Ale też nie pomyślałam,że robicie tak w stosunku do handlarzy,więc wybaczam.


I może jak zasłużę,to też mnie przyjmiecie do klubu


Łapówkę się jakąś daje czy co ?
Nie no, po prostu jesli ktos sie czesto udziela na watku, to te osobe sie w jakis sposob poznaje, nabiera do niej zaufania i juz. A jesli nagle odezwe sie ktos z prosba o kupno czegos, a linka nawet sie nie kojarzy to nie bardzo wiadomo kto to, skadm gdzie jak i dlaczego - chyba nie musze tlumaczyc sa na watku dziewczyny, ktore tez maja Z. daleko, a nie przeszkadza to w tym, zeby na watku byly aktywne - vide Kamahh, ktora jak wyskoczy z czyms to jest szal cial
Cytat:
Napisane przez miqqa Pokaż wiadomość
Aaa - dla odskoczni wyprzedażowej i dla krakowianek - w krakowskiej wiszą szare shoppery (te nowe duże), całkiem spora ilość , jak dla mnie - nie uwodzą ale ja mogę nie czuć mięty przez big love do Korsów
Tez widzialam nowe shoppery i dla mnie . Nie skradly mego serca
Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Ja miałam ten sam problem. To był już 2 model wosków, które na mnie nie pasowały z Zary. Widać nie jest mi dane..



Tak, trzeba każdemu kto jest już w klubie (80 osób?) kupić idealnie trafionego ciucha z Zary z NK I tylko tyle, nic więcej!

Edytowane przez pati_pz
Czas edycji: 2013-12-27 o 22:04
pati_pz jest offline Zgłoś do moderatora