Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pierwszy raz samolotem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-28, 01:25   #4685
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Lotnisko w Katowicach nie jest jakies duze, lecialam stamtad dwa razy i nie przypominam sobie, zeby jakies wrazenie na mnie zrobilo , spokojnie zdazysz jak bedziesz o 9.
Ja z Katowic leciala, chyba 3 lata temu ostatnio, ale za autobus z Katowic na lotnisko placilam 20zl w jedna strone.. Nie bylo studenckich. W Polsce to tyle, ze bedziesz przechodzic /po bramkach bezp. W drodze na gate/ przez odprawe paszportowa (podchodzisz do okienka, dajesz paszport, ogladaja go, oddaja Ci, przechodzisz przez bramki do gate'u), lepiej sobie przed tym ogarnac wolnoclowki- jak masz zamiar cos kupic, bo potem zostaje Ci aby kilka sklepow.
Ja bym jechala Polskim Busem , jesli chcesz jechac tym busem po polnocy to on jedzie tylko do Katowic.
Dzięki, masz rację, tylko do Katowic Czyli jest szansa na podwójne miejsce i brak ogromnego ścisku, może uda się jechać w małym ścisku xd W razie czego biorę swojego rogala i będę się układać na oknie
A możesz napisać, czy jechałaś jakimś prywatnym przewoźnikiem czy transportem organizowanym przez KZK GOP? No bo nie chcę przepłacać za bilet i mając 3 godziny wybiorę najtańszą opcję. Choć znowu te 20 zł to nie jest jakiś kosmos
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora