Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pomocy w upieczeniu pizzy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-28, 15:36   #9
creed666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6
Dot.: Pomocy w upieczeniu pizzy!

Model kuchenki może sprawiać troche problemów ale myślę że powinno się udać, lepiej piec na mniejszym gazie niż na dużym, ewentualnie można zawsze dłużej piec. Termoobiegu nie używam do pieczenia pizzy więc akurat brak nie stwarza problemu.

Nigdy nie piekłam samego ciasta najpierw ale ja piekę pizze często i zawsze mi wychodzi, więc raczej nie tu tkwi problem. Podsyłam linka do mojego filmiku z pieczeniem pizzy (całkiem niedawno piekłam) http://www.youtube.com/watch?v=xjC58eL7IGw tak jak pisałam - jeszcze nigdy mi się nie zepsuło. Jedna z ważniejszych informacji - drożdże najlepsze są świeże (używam czasem mrożonych i mam wrażenie że ciasto słabiej wyrasta) Może coś nie tak z przepisem który masz, wypróbuj mojego - mam nadzieje że się sprawdzi i u Ciebie.

Ciasto trzeba nakłuwać widelcem ZAWSZE a nie tylko wtedy kiedy nam się chce. Papieru do pieczenia akurat przy pizzy nie używam, smaruję blachę tłuszczem i w zupełności wystarczy. Cały proces pieczenia pizzy zobaczysz w filmiku więc zapraszam do obejrzenia

Edytowane przez creed666
Czas edycji: 2013-12-28 o 15:37
creed666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując