Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Projekt denko cz 2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-30, 16:41   #2848
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Wykończyłam dziś ostatecznie:
masło do ciała Isana
dezodorant Rexona
żel pod prysznic Makadamia YR
piankę do golenia YR

Zrobiłam mamie pakę prezentową więc z zapasów ubyło (w sumie były to rzeczy z góry odkładane na prezent dla niej, ale miejsce w szafkach zajmowały) :
1 flakon perfum
1 krem do twarzy
1 krem BB
2 kremy do rąk
1 perfumowane mleczko do ciała

Na wykończeniu:
żel po prysznic OS
mleczko 2 w 1 AA
krem pod oczy IVR (saszetka)
żel do mycia twarzy Nutritive Vegetal
serum do twarzy Ovale Lifting
peeling do ciała YR
olejek do włosów YR
płyn micelarny 3 herbaty YR

Kusi mnie kolorówka- wczoraj wybiłam sobie z głowy kilka palet cieni, ale być może skusze się na wyprzedażach na coś. Generalnie zrobiłam podsumowanie roku i stwierdziłam niemal całkowity brak zużyć kolorówki, więc w tym roku muszę nad tym popracować.
Staram się używać kolorówki w miarę rozsądnie i regularnie i nie dublować zakupu kosmetyków w takich kolorach, w jakich już coś mam.
I raczej jeden lepszej jakości niż kilka tańszych.

Sprawnie idzie mi zużywanie perfum. Flakonik, którego używam od jakiś 2 tygodni wykazuje już zużycie w okolicy 1/5.
No i TŻ goni mnie do regularnego zużywania kosmetyków na cellulit.
W zapasach brak mi peelingu do ciała i dezodorantu.
Nie potrzebuję natomiast żadnych żeli do kąpieli czy masek do włosów- mam sporo w zapasie. Nic tylko zużywać.

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

Przepraszam za off topic, ale może ktoś mi doradzi jak zużyć nietrafione mydło do rąk w płynie ( ma za dużo soli w składzie i za bardzo przesusza mi ręce). Mam 2 uzupełniacze tego cuda, bezbarwne bo niby do cery wrażliwej z Isany. Co z nim zrobić? Do prania, jako chemię gospodarczą? Ma ktoś jakiś pomysł?

MissChievousTess klask i:
Co do kolorówki mam takie same spostrzeżenia
A co do mydła to widzę tylko jedno wyjście...zużyć do czyszczenia puszków do pudru, gąbek i pędzli ale tych z syntetycznym włosiem bo jak mówisz, że tak wysusza to może zaszkodzić tym pędzlom z naturalnym włosiem
Do mycia podłogi się nie nadaje- wiem, sprawdziłam:hahah a:
__________________
Będzie 55kg na 160cm
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora