Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-05, 10:39   #3027
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Ja podobnie do tej pory miałam tylko jedna pomadkę nudziak

Dziękuję,ale wydałam wczoraj 8stówek plus 150zł bon urodzinowy i już się boję czy mąż rozwodu nie zażąda Zreszta tyle samo jak było -30% i do tego już wzięłam debet,żeby trochę kartę kredytową spłacić,a do wypłaty jeszcze kilka dni

Teraz długo nic nie kupię(zreszta już prawie wszystko mam)Jedynie czekam na Vipy w lutym i kupię szczotkę Clarisonica.
Ja niestety też zaczynam chować zakupy przed mężem Wczoraj był z córą w kinie, to mogłam przynajmniej pochodzić po s. Co prawda tylko zapach kupiłam, ale o tym męzulo wiedział, bo teatralnie podkreśliłam fakt zużycia ostatniej kropli Candy. Mniejsza z tym, że w szufladach mam masę innych zapachów Coś się skończyło i coś musiałam kupić
We wtorek chyba wybiorę się po ten Rexaline, tylko znów z mężem muszę, bo jakis akumulator będzie zdawał

A jeszcze namierzyłam dwie marynarki z Zary i nie ma wyjścia, muszę je mieć, bo cudnie w nich wyglądałam A takie stwierdzenie w moich ustach jest tak częste jak widok komety Halleya
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora